-
Dominik Dzedzyk zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
A4 B7 Niebieski Avant by Dominik :)
oczywista oczywistość zdjęcia już z składania . Ale był już ktoś przede mną i oprócz kurzu i piachu żadnych fantów ani gratisów nawet żadnego Ojro nie było
-
A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)
Musze u siebie polecieć z taką koncepcją na tył
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Felga robi dobrą robotę
-
A4 B7 Niebieski Avant by Dominik :)
troszkę słońca się pojawiło więc wnętrze dostało to co mu się należało : z zewnątrz też się jej dostało ale tylko mycie bez wosku Oraz taki tam bonusik dostała :
-
A4 B7 Niebieski Avant by Dominik :)
mocy mało
-
A4 B7 Niebieski Avant by Dominik :)
i wpadł oto i on wszystkie wasze słowa koledzy motywują do działań aż postanowiłem uzupełnić pierwszy post
-
A4 B7 Niebieski Avant by Dominik :)
Mam lato na alu . Ta zima była szybkim zakupem jak spadł śnieg zmiany we wnętrzu , powoli do przodu PRZED: PO:
-
A4 B7 Niebieski Avant by Dominik :)
Tylko i wyłącznie pod uwagę był brany Avant Powoli będzie dyfuzor tylny już jest tylko teraz dylemat w kolor nadwozia czy czerń fortepianowa ew ten dyfuzor w carbon ale nie mam wizji z tym kolorem i będzie trzeba coś zrobić z zawieszeniem żeby było niżej bo straszna koza teraz
-
A4 B7 Niebieski Avant by Dominik :)
Witam od niedawna jestem posiadaczem A4 B7 2.0 TDI 140 KM [bLB] wcześniej był Opel signum 1.9cdti 150KM ale do rzeczy samochód ma przejechane 256000 Km więc przebieg remontów z wyposażenia to typowy golas na jasnym wnętrzu powoli będę zaczynał uzupełniać braki w wyposażeniu . Planów oraz co do modyfikacji mam sporo aktualnie w co udało mi się wyposażyć audiczke to radyjko oraz przednia dokładka od ABT. Zdjęcia wnętrza uzupełnię niebawem. Plany i modyfikacje : -Przyciemnienie przednich szyb -Listwy drzwi S-line -Daszek S-line -Tylny dyfuzor S-line (polakierowany czeka na montaż) - Siedzenia S-line ( chcę welurowe z jasnymi ciężko więc raczej od A6 C6 będą) - Obniżenie zawieszenia -W miarę możliwości dokładanie pakietu światło -Przyciemnienie kierunków bocznych oraz lamp -Radio DVD-Jest -Podłokietnik- Jest -Elektryka tył -Kierownica multi -Pikowany ręczny -Gałka zmiany biegów S-line Poprzednik Audi: A teraz zdjęcia Audiki: zaraz po kupnie 10-02-2016