-
silnik 1.6 ADP nie pali po dłuższym postoju proszę o pomoc!
no właśnie ja kupiłem oryginał i też śmiga jak ta lala
-
silnik 1.6 ADP nie pali po dłuższym postoju proszę o pomoc!
no nie wie ja też mam taki silnik i u mnie pompka dobija ciśnienie po zgaszeniu i nawet gdzieś to jest opisane na forum o1.6adp . Najlepiej kolega niech sprawdzi ciśnienie i będzie pewny http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1762035.html#8483466
-
"buczy" wspomaganie
zapewne pompa też padła ogólnie to przewody nie mogą być załamane.A ile dałeś za pompe?
-
silnik 1.6 ADP nie pali po dłuższym postoju proszę o pomoc!
w tym silniku nic nie da przekręcanie kluczyka 5-6 razy ponieważ pompka pracuje dopiero przy kręceniu rozrusznikiem i po zgaszeniu silnika przez 2-3 sekundy aby dobic cisnienie. najlepiej niech ci zmierzą ciśnienie jak nie masz czym to będziesz wiedział czy pompka do wymiany czy nie
-
silnik 1.6 ADP nie pali po dłuższym postoju proszę o pomoc!
no to czujnik powinien być ok tempetatura podawana komputerowi zaznaczam ze rano powinna być zbliżona do temp otoczenia czyli teraz nie ma mrozów i tak gdzieś jest ok 10 stopni czyli czujnik odpada. lepiej jest zawsze sprawdzić ciśnienie bo może pompka dobra jest,a jeśli już chcesz wymienić to wymień w tym koszyku jest tylko pompka czyli tzw wkład ten aluminiowy walec z filterkiem
-
silnik 1.6 ADP nie pali po dłuższym postoju proszę o pomoc!
ja nie słyszałem o czymś takim jak kasowanie starej adaptacji nie ma czegoś takiego na vagu. a jeśli z plakiem odpalił to znaczy ze z zapłonem jest wszystko wporządku a coś jest nie tak z dawkowaniem paliwa za to odpowiadaja czujniki temp.i zasysanego powietrza z nich komputer pobiera informacje i ustawia dawkę paliwa przy rozruchu.Czyli wychodzi na to że za mało paliwa dostaje i nie daje rady zapalic. Sprawdz ciśnienie pompy i czujnik temp
-
silnik 1.6 ADP nie pali po dłuższym postoju proszę o pomoc!
jeśli plak nie pomaga to raczej nie czujnik
-
silnik 1.6 ADP nie pali po dłuższym postoju proszę o pomoc!
a sprawdzałeś jaką temperature teraz ten nowy pokazuje bo ja też kupiłem nowy i okazał się zły. przepustnicę możesz wyczyścić i zrobić adaptacje
-
silnik 1.6 ADP nie pali po dłuższym postoju proszę o pomoc!
im więcej tym lepiej ja pryskałem około 5-8sekund i zaraz kręciłem i bez problemów zapalał i pięknie pracował a bez tego to też mi się dusił strasznie nie równo chodził dlatego wiedziałem że problem jest w układzie paliwowym a nie w zapłonie.kupiłem czujnik i teraz codziennie wsiadam rano 2 sekundy i chodzi. Nie wiem czy u cb też tak jest ale sprawdz
-
Nie wiem jak to nazwać [ADR]
wszystko jest opisane na necie i program za darmoche do pobrania. a z tym telepaniem to dziwne że na jeden i dwa nie a nie zastanawiałeś się czy to nie skrzynia biegów?
-
Nie wiem jak to nazwać [ADR]
innych chyba nie ma:) najlepiej kup sobie kabelek vag 409 i sam sobie będziesz błędy kasował i nie będziesz płacił,bo bez niego nic nie zobaczysz.Koszt to 30pln z przesyłką piszesz,że na 3i4 biegu ci telepie a na 1i2 nie telepie???
-
silnik 1.6 ADP nie pali po dłuższym postoju proszę o pomoc!
maniek 194 a ty próbowałeś z plakiem jak nie chce zapalic???
-
silnik 1.6 ADP nie pali po dłuższym postoju proszę o pomoc!
witaj a próbowałeś z tym plakiem???bo rozumiem że jeśli dalej opisujesz swój problem to pewnie nic się nie zmieniło?
-
silnik 1.6 ADP nie pali po dłuższym postoju proszę o pomoc!
temperaturę sprawdza się vagiem a za używkę zapłaciłem 10pln i jest dobry bo sam sobie podpinam kompa i wiem a nowy kupiłem ze sklepu i niby też działa ale nie jest dokładny zaniża temp.o 15 stopni np:jeśli na zewnatrz jest temp.10 to on podaje do komputera -5stopni i lipa. a jak wyjąć palec rozdzielacza??? było gdzieś już to na forum ktoś to chciał wyciągnąć i połamał ale jak się ma już nowy obok to można i tak:)
-
silnik 1.6 ADP nie pali po dłuższym postoju proszę o pomoc!
sprawdz jakie parametry pokazuje komputerowi ten czujnik bo ja tak właśnie miałem strasznie szarpała przy ruszaniu i zmianie biegów po wyianie czujnika temp.który dawał sygnał komputerowi że ma 24 stopnie czyli silnik niby zimny jeszcze a w rzeczywistości było 90 to tak mi się robiło nawet już zastanawiałem się czy to nie sprzęgło a to wina czujnika.tylko że jak kupiłem nowy zamiennik to też nie było dobrze dopiero jak dostałem używkę ale oryginał to jest cacy
lukasz14614
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta