Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stozomutd

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kolego masz jeszcze te sprezynki??potrzebuje jedna na lewa strone
  2. gosc je ceni 400 do negocjacji wiec mysle ze za 350 sa do wyrwania ,a z podswietleniem to jaki bedzie problem??czy beda poprawnie pokazywaly predkoasc(sa wyskalowane do 310 ) czy jak u siebie mam maly fis to te z duzym beda mi pokazywac spalenie??
  3. jutro z rana zrobie fote..... orjentuje sie ktos czy zegar z RS6(duzy fis) da rade zamontowac?? mam do kupienia w dobrej cenie
  4. witam szukam kogos z Krosna lub okolic kto by mi ogarna wymine badz naprawe zegarow w audi A4 B5 na ta chwile mam w aucie pol fis z bialym podswietleniem(bodajze slawetny jageer) wariuje wskazowka temperatury, podswietlenie rowniez nie domaga moze ktos z kolegow/koleznek ma jakies mozliwoasci lub zna kogos co by temu podolal?? z gory wielkie dzieki pozdrawiam
  5. stozomutd opublikował(a) temat w 1.8T
    witam jakis miesac temu stalem sie posiadaczem a4 1.8t 150km quattro auto kupilem w CH z walnienta pompa oleju(zakladalem nawed ze motor kaput),troche mi sie zeszlo z formalnosciami rejestracji duperelami ale wczoraj odebralem ja od mechanika w aucie zostala wymieniona pompa oleju(na nowa) fitr +olej(plus cewka i termostat ale to raczej nie ma wpywu) przed wyjazdem z warsztatu bylo sprawdzane cisnie(trzymalo jak w ksiazce pisze) plus podpiecie pod komp zero bledow mimo to od wczoraj zaczelo znowu wywalac kontrolke oleju na FIS-e, zrobilem tak 300km wyskoczyla kilka raz jak nie znikala sama to po zgaszeniu silnika i pownym uruchomieniu byl luz dodam ze auto nie dymi, nie cieknie caly, czas trzyma poziom oleju moze to byc kwestia czujnika( w sumie nie byl ruszany)?? wiem moze ktos ocb?? z gory wielkie dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.