-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
kolego masz jeszcze te sprezynki??potrzebuje jedna na lewa strone
-
naprawa/wymiana zegarow szukam kogos kto by sie tego podja!
gosc je ceni 400 do negocjacji wiec mysle ze za 350 sa do wyrwania ,a z podswietleniem to jaki bedzie problem??czy beda poprawnie pokazywaly predkoasc(sa wyskalowane do 310 ) czy jak u siebie mam maly fis to te z duzym beda mi pokazywac spalenie??
-
naprawa/wymiana zegarow szukam kogos kto by sie tego podja!
jutro z rana zrobie fote..... orjentuje sie ktos czy zegar z RS6(duzy fis) da rade zamontowac?? mam do kupienia w dobrej cenie
-
naprawa/wymiana zegarow szukam kogos kto by sie tego podja!
witam szukam kogos z Krosna lub okolic kto by mi ogarna wymine badz naprawe zegarow w audi A4 B5 na ta chwile mam w aucie pol fis z bialym podswietleniem(bodajze slawetny jageer) wariuje wskazowka temperatury, podswietlenie rowniez nie domaga moze ktos z kolegow/koleznek ma jakies mozliwoasci lub zna kogos co by temu podolal?? z gory wielkie dzieki pozdrawiam
-
problem z kontrolka oleju
witam jakis miesac temu stalem sie posiadaczem a4 1.8t 150km quattro auto kupilem w CH z walnienta pompa oleju(zakladalem nawed ze motor kaput),troche mi sie zeszlo z formalnosciami rejestracji duperelami ale wczoraj odebralem ja od mechanika w aucie zostala wymieniona pompa oleju(na nowa) fitr +olej(plus cewka i termostat ale to raczej nie ma wpywu) przed wyjazdem z warsztatu bylo sprawdzane cisnie(trzymalo jak w ksiazce pisze) plus podpiecie pod komp zero bledow mimo to od wczoraj zaczelo znowu wywalac kontrolke oleju na FIS-e, zrobilem tak 300km wyskoczyla kilka raz jak nie znikala sama to po zgaszeniu silnika i pownym uruchomieniu byl luz dodam ze auto nie dymi, nie cieknie caly, czas trzyma poziom oleju moze to byc kwestia czujnika( w sumie nie byl ruszany)?? wiem moze ktos ocb?? z gory wielkie dzieki
stozomutd
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta