Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stozomutd

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stozomutd

  1. kolego masz jeszcze te sprezynki??potrzebuje jedna na lewa strone
  2. gosc je ceni 400 do negocjacji wiec mysle ze za 350 sa do wyrwania ,a z podswietleniem to jaki bedzie problem??czy beda poprawnie pokazywaly predkoasc(sa wyskalowane do 310 ) czy jak u siebie mam maly fis to te z duzym beda mi pokazywac spalenie??
  3. jutro z rana zrobie fote..... orjentuje sie ktos czy zegar z RS6(duzy fis) da rade zamontowac?? mam do kupienia w dobrej cenie
  4. witam szukam kogos z Krosna lub okolic kto by mi ogarna wymine badz naprawe zegarow w audi A4 B5 na ta chwile mam w aucie pol fis z bialym podswietleniem(bodajze slawetny jageer) wariuje wskazowka temperatury, podswietlenie rowniez nie domaga moze ktos z kolegow/koleznek ma jakies mozliwoasci lub zna kogos co by temu podolal?? z gory wielkie dzieki pozdrawiam
  5. stozomutd opublikował(a) temat w 1.8T
    witam jakis miesac temu stalem sie posiadaczem a4 1.8t 150km quattro auto kupilem w CH z walnienta pompa oleju(zakladalem nawed ze motor kaput),troche mi sie zeszlo z formalnosciami rejestracji duperelami ale wczoraj odebralem ja od mechanika w aucie zostala wymieniona pompa oleju(na nowa) fitr +olej(plus cewka i termostat ale to raczej nie ma wpywu) przed wyjazdem z warsztatu bylo sprawdzane cisnie(trzymalo jak w ksiazce pisze) plus podpiecie pod komp zero bledow mimo to od wczoraj zaczelo znowu wywalac kontrolke oleju na FIS-e, zrobilem tak 300km wyskoczyla kilka raz jak nie znikala sama to po zgaszeniu silnika i pownym uruchomieniu byl luz dodam ze auto nie dymi, nie cieknie caly, czas trzyma poziom oleju moze to byc kwestia czujnika( w sumie nie byl ruszany)?? wiem moze ktos ocb?? z gory wielkie dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.