Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maslna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maslna

  1. Hej,czy ten olej będzie dobry do Bex-a https://www.motul.com/pl/pl/products/oils-lubricants/8100-x-clean-5w40 ?
  2. Nie warto. W Warsztatowni będziesz miał to samo sporo taniej (mi wychodziło 1kPLN taniej AR vs Warsztatownia), do tego dostaniesz u AR Hana, które ostatnio kulawo trzymają formę... U mnie od 15kkm siedzi: Barracuda 130NL ACR01 RED Stag Qbox 72l brutto w kole Montowane w Warsztatowni. Kolektor zdjęli, powiercili wkrętki tak jak pismo nakazuje, zrobili fotki... fakt, nie wrzucili ich na LPG-Forum, ale niekoniecznie mają czas na takie lansy... Montowałeś u niego czy tylko naczytałeś się kółka wzajemnej adoracji na LPG-Forum? Jak pojedzie do papraków to co u Rogowskiego za 4k będzie miał za 2.4kPLN... ale fakt, mogą być cyrki. Jak dorzuci grosza to w Warsztatowni zamontuje to samo, ale bez konieczności poprawek. Już dajcie spokój z tym chwaleniem AR, są inni równie dobrze,a przy tym nie drą tak jak on. Wychodzi jakby tylko AR potrafił montować instalacje LPG... Poza tym na forum jest soul87, a i jeszcze niedawno ktoś polecał inny zakład. Trzeba trochę poorientować się, poszukać, bo nie sztuki wywalić 1000zł więcej za to samo(o to mi chodzi ) Zbieram się już prawie rok, żeby wrzucić fotki jak wygląda montaż Warsztatowni... i zebrać się nie mogę. Obiecuję poprawę Właśnie chce się zorientować gdzie ile biorą i jakie opinie mają przed montażem. Ale pisałem z kolegą Soul87 i fajną cenę podał
  3. Wiem,że jest Adam.R koło lublina ale sobie trochę liczy np. ford fiesta 1.6 duratec 2005r 3,5 koła wyższa pólka gratów,no ale ktoś u tego Pana montował? Jest warto wydać kilka stówek więcej? I czy jest pewność,że cena jest adekwatna do montażu/podzespołów i strojenia?
  4. Witam, Nie dawno nabyłem Bex-a,i planuję wstawienie Lpg. Moje pytanie: jakie graty założyć,żeby nie było problemów? Może ktoś ma sprawdzony zestaw(podzespoły) które dają radę i nie sprawiają problemu. Drugie pytanko gdzie polecacie założenie Lpg Lubelskie i podkarpackie województwo? I jaka cena jest za dobry zestaw +-?
  5. Też ją oglądałem. Można wiedzieć za ile poszła?
  6. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.