Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maslna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maslna

  1. Mam pytanie. Czy przy wymianie zabieraka(imbusa ) w b8 2.0 TDI 136km , mogą się przestawić wałki balansujące (wyrównujące). Chodzi o samą wymianę imbusa czy walki mogą się przestawić bez ich odkręcania,ingerencji. Będę wdzięczny za odpowiedź
  2. Ogarnięte.
  3. Witam, Muszę wymienić górną miskę olejową. Dolna idzie łatwo wyciągnąć. Problem w górnej. Czy przy demontażu górnej miski olejowej wskazane jest demontaż sanek? Czy wystarczy jak w 1.8t z przodu opuścić. Proszę o jakieś instrukcję i porady. Pozdrawiam
  4. maslna odpowiedział(a) na Damianneekkk temat w 1.8T
    Albo czujnik temp,ten z tyłu silnika. Sprawdź Vagiem lub termostat. U mnie sztywno łapie 90°C i wiatraki jak włączą się też stoi 90
  5. Gdzieś na dniach, jak znajdę inne wtryski a celuje tak w 230-250km mogę puścić swoje z bexa
  6. maslna odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    Coś dużo Tobie wciąga,ja mam w q i 211 km i mi pali w trasie 13,7 przy prędkościach od 100-200 i z raz 240km. Fakt w mieście 15l to norma na r17 235/45. Przed softem trasa do De na 47l 390-430km. A teraz na baku 340-360km
  7. Witam, Czy ktoś wymieniał uszczelniacz w skrzyni biegów od strony wału napędowego? Dużo z tym roboty?
  8. Witam, Wiem,że napisałem nie tu gdzie trzeba. Ale może ma ktoś do sprzedania osłony tarcz tył 288 do quattro?
  9. maslna odpowiedział(a) na maslna temat w 1.8T
    Witam, Po kilku dniach i prześwietleniu forum w końcu trafiłem na podobny przypadek jak mój. Więc chodziło mi o ten dźwięk jak w filmiku. U mnie był cichszy https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=y8Otgi5_WcI A filmik pochodzi z tematu -> Okazało się,że kolektor wydechowy a dokładnie 3 śruby były poluzowane. Po dokręceniu kolektora. Na ciepłym silniku dźwięku już nie ma . Jutro zobaczę na zimny czy dźwięk całkowicie znikł,bo nie miałem okazji sprawdzić jeszcze. Pozdrawiam
  10. maslna odpowiedział(a) na maslna temat w 1.8T
    Mi to nie wygląda na łańcuszek. Łańcuch raczej by grzechotał głośno,mi chodzi o ten dźwięk ćwierkający/piszczący. Wieczorem postaram się dokładniej nagrać ten dźwięk
  11. maslna opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Mam problem z dziwnym dźwiękiem w silniku 1.8t. Jak odpalę i auto zejdzie z obrotów tzn. ssania to cichnie,ale jak przyspiesza auto to ten dźwięk pojawia się i nasila. tak ja niżej na filmiku od około 8s filmika https://drive.google.com/file/d/0B6yrC-_d8qOyTUUwSjZneklCSFk/view?usp=sharing
  12. maslna odpowiedział(a) na maslna temat w Audi A4 B6
    Dzięki wielkie
  13. maslna opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, Czy dokładka s-line sedan tył na dwie rury podejdzie do zwykłego zderzaka sedan??
  14. A jakimi to środkami pryskali? Czy nie zdradzają tajemnicy zawodowej[emoji6] Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
  15. Jesteś z Lublina przecież kolega z forum wstawia Lpg soul87, mi wstawił do Bex-a i śmiga dobrze.
  16. Ale też pytanie czy taką chłodnicę posiada.
  17. Zrób test. Wlej na maxa płyn,wyjedź gdzieś na prosta i dobrze daj pogadzie(naprawdę ostro). I jak ubędzie ci płynu dość dużo,pomijając wycieki to uszczelka na 100%.
  18. Z Getem.pl koszt z dostawą 47,22zł czas oczekiwania 2 tyg około
  19. Witam, Nie chciałem zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj. Mam podobny problem jak w 1 poście. Dzisiaj rozpiąłem górne wahacze od strony pasażera(oczywiście zapieczona śruba,wiercenie itd ale poszła),nie ma luzu na sworzniach i na tulejkach gumowych. Następnie poszła do rozpięcia końcówka drążka kierowniczego,ale po sprawdzeniu nie ma luzu góra/dół na sworzniu. Drążek ruszając w prawo/lewo tak samo nie ma luzu. Za ciekawostkę dodam jadąc sam po małych nie równościach słuchać z prawej strony szybkie stuki,ale jadąc z pasażerem nie ma tych stuków. Cóż to może być??
  20. Witam, Mi to pomogło http://www.a4-klub.pl/SiA.pdfi pierwszy post z tego wątku.
  21. Hmm...dziwne. Koszt z tego co pamiętam oringów na Pd 130zł komplet,było od razu wymienić. Tak czytam, to może zły luz ustawił na dźwigienkach? Robiąc ostatnio ze znajomym głowicę AVF,to było robione docieranie zaworów,uszczelniacze zaworów,uszczelniacze pompek,uszczelki pompy vacum,uszczelka głowicy,planowanie głowicy. Luz na 180 na dźwigienkach kiedy jest na maxa wciśnięta,rozrząd na blokady i po odpaleniu synchro -4.4. Drobna korekta i synchro wahało sie -0,4 do 0 a korekta pompek była taka sama jak przed zrobieniem tego wszystkiego. Więc coś może jest źle złożone,ustawione.
  22. s-line nie miał dokładek w kolorze?
  23. U mnie było to zalane CASTROL EDGE PROFFESIONAL LONG LIFE III.
  24. Dzisiaj zmieniłem olej na Motul 5w40 x-cess,płukanka Lm, filtr paliwa mann,filtr oleju mahle/knecht(originalny był Audi/VW firmy mahle) i filtr powietrza mahle/knecht . Niestety wcześniej lany był c**jstrol 5w30 LL,po płukaniu olej kolor ciemny brąz(wymiana byla robiona 3000km temu w servisie),ale po 5000km znowu przepłucze silnik i zaleje Motula albo LM. A i olej filtry brane u Dziak-a(pro-choice).
  25. Może ktoś mi podpowie który z tych dwóch Motul-ów będzie dobry Do 1.8T BEx motul 8100 X-clean 5w-40 czy motul 8100 X-cess 5w-40? i czym sie różnią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.