Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hubert122c

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzieki za porady. Z tego co piszecie to jedynie zostało mi te łaczenia karoserii,odpływy drzwi i guma linki maski. I mam pytanir te odpływy drzwi czyli co? Dziurki od spodu w poszyciu? Bo troche dla mnie to dziwne zeby sie woda dostawała przez drzwi. A jesli chodzi o linkę to chodzi o tą gume widoczną po otwarciu maski w scianie grodziowej? Czy jest jakas inna? Dzieki
  2. hubert122c opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam . Wiem że temat już wałkowany milion razy, ale niestety już nie daję rady z tym autem. Posiadam a4 b5 z 95r. w tamtym roku pękła mi nagrzewnica i zalała cały dywan. Wszystko wyjąłem wyprałem i było jak z fabryki czyściutko. Lecz przyszła zima (2016) i patrzę podczas sprzątania auta w garażu , że mam znów cały dywan mokry. Wydarłem wykładzinę po raz drugi, wysuszyłem. Obczaiłem całą karoserię . Brakowało w podłodze dwóch okrągłych korków i dwóch podłużnych. widoczne od spodu myślałem , że pewnie jak jadę to zaciąga tamtędy wodę do środka. Kupiłem korki w ASO , przy okazji wymieniłem uszczelki pod kompem i filtrem powietrza. Odpływy szyberdachu drożne. Usunięte także odpływy pod akumulatorem żeby nie stała woda. Uszczelnione tylne lampy , bo miałem też wodę w bagażniku. Mimo tych wszystkich operacji dalej mam mokry cały dywan . Zarówno od strony kierowcy i pasażera tak i z przodu i z tyłu. I to nie tak że gąbka jest wilgotna. Tylko jak podniosę dywan troszkę do góry i wsadzę rękę to czuje że wszystko pływa. Czy mógłby mi ktoś pomóc którędy może się jeszcze lać woda? Walczę z tym problemem już dwa lata. Dzięki za pomoc
  3. Witam , mam taki problem że kupiłem już 3 schowki pasażera i każdy jest mega zjechany . Wpadłem więc na pomysł oklejenia samej klapki jakimś materiałem jak najbardziej podobnym do oryginału. Ma ktoś jakiś pomysł czym to okleić ? Bo nie mogę znaleźć nic w tym kolorze . Dzięki
  4. Witam , Posiadam a4 b5 z 95r czyli totalny przedlift. I mam troszkę poniszczone wnętrze. W związku z tym pytanie czy jak kupie poliftowy schowek pasażera i poliftową osłonę przy kierowcy. Czy to podpasuję do mnie czy nie ? Z góry dziękuję za pomoc
  5. Ja okleiłem wszystkie klapki sztuczną skórą na klej bonaterm. Jakieś dwa dni po zabiegu czuć klej z nawiewów i to dość mocno ale później wszystko odparuje i jest git i wreszcie jak włączę grzanie na nogi to daje na nogi a nie wszędzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.