Treść opublikowana przez Wojtek Gołdyn
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie Jedzie ktoś w niedziele na Hercules Tour ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie wiesz czy maja takie pierdółki jak osłona słupka tył, tunel środkowy ? i jeszcze mam takie pytanie ile moze kosztować zrobienie podsufitki ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie potrzebuje paru części do a4 b5 w okolicach krakowa coś znajdę ? jakiś szrocik z audiczkami albo cos ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka mam pytanko czy na spociku mogę od kogoś kupić naklejkę z logiem klubu ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie mam pytanko czy ktoś z was nie wie o b5 na sprzedaż ? bo moja skończyła tragicznie w piątek.....
- Z czego to fotele ?
-
Problem z odpalaniem w Audi A4 B5 APD
W tym tygodniu zrobilem glowice wymienilem pierscienie oleju juz nie bierze i wody tez nie odpalanie nie poprawilo sie czujnik odpiolem samochod odpalił Sprawa rozwiazana:-) miedzy pompom paliwa a pokrywa puszczala opaska na wezu. Prosze o zamkniecie tematu :-) dzieki za starania chlopaki:-)
-
Problem z odpalaniem w Audi A4 B5 APD
Tak A co w tym złego?
-
Problem z odpalaniem w Audi A4 B5 APD
Odpiołem ten czujnik i rzeczywiscie obroty sie podniosly ale odpalanie nie poprawilo sie A przy odpietym czujniku walka rozrzadu samochod powinien odpalic?
-
Problem z odpalaniem w Audi A4 B5 APD
Ttu cie kolego zaskocze w tym samochodzie juz bylo 7 czujnikow roznych teraz jest orginal i tez wymiana jego nie pomogla:-)
-
Problem z odpalaniem w Audi A4 B5 APD
Ponizej 1 tys miedzy 800 a 900
-
Problem z odpalaniem w Audi A4 B5 APD
na ciepłym też ciężko pali. Jak odpali normalnie jeździ trochę słaby ale to podobno norma dodam ze bierze płyn i olej A czy on moze tak odpalac przez czujnik wałka rozrządu?
-
Gigantyczne spalanie
A moim zdanie to sonda albo nieszczelnosc ukladu wydechowego i sonda świruje
-
Problem z odpalaniem w Audi A4 B5 APD
Wymieniłem czujnik bo myslalem ze to od niego nie odpala ale nie pomogło
-
Problem z odpalaniem w Audi A4 B5 APD
Zapłon ustawiałem już nie pomogło
-
Problem z odpalaniem w Audi A4 B5 APD
paliwo dochodzi isra jest na komputerze wyświetla sie tylko czujnik halla który wczoraj został wymieniony
-
Problem z odpaleniem
mam to samo i żaden mechanik na razie mi nie pomógł ;p
-
Problem z odpalaniem w Audi A4 B5 APD
Witam. Mam problem od jakiegoś czasu to znaczy od zakupu samochodu z odpalaniem samochód. Strasznie ciężko pali jak na załączonym obrazku
-
Światła tył
Czy w Audi a4 b5 1.6 Adp światła stopu przy wciśnięciu pedału hamulca bez kluczyka powinny się świecić ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaki potrzebny mi aparat zapłonowy do b5 1.6 ADP... ktoś wie gdzie dostane używkę ?
-
Audi A4 B5 1995r. APD 1.6 Sedan
Kupiłem ją nie dawno od 1 właściciela i nie wiem ale nie wydaje mi sie bo siedzenia też jasne są
-
Audi A4 B5 1995r. APD 1.6 Sedan
Póki co CB nie ma Jedyne co Janosik o kołach myślałem 8J et 35 na oponie 225/40/18, planuje liftować, Blachy się boje ruszać 0 rudej póki co i nie widać oznak
-
Audi A4 B5 1995r. APD 1.6 Sedan
Moja Audi Podajcie pomysły na modyfikacje itp. 1.6 ADP 1995r. Przebieg 328 tys Ostatni Serwis Audi 26 Styczeń 2015 RIP[*] 21.10.2016 Jak by ktoś chciał kupić na części priv...
-
1.6 benz bierze olej
Jeśli chodzi o jakieś wycieki z silnika to niczego nie zauważyłem. Olej po prostu spala w kosmicznej ilości, chyba, że był dolany do poprzedniego oleju jakiś doktorek itp? U mnie jest to samo i płyn chłodniczy też znika ale u mnie po 328 tys to już chyba głowica do planowania bo nigdzie wycieku nie mam