Treść opublikowana przez Wojtek Gołdyn
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Udostępnione
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
Za ile poszła ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaki da się coś wykiełznać więcej mocy z mojej 1,6 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko Czujnik halla ale on znika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z czym jest problem ? Ciężko odpala po wymianie przewodów zapłonowych świec kopułki palca. Były wykonane pomiary cewki i pompy paliwowej sondę lambda też wymieniłem już i czujnik temperatury.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema chłopaki znacie jakiegoś fachowca od Audi a4 b5 w krk ? Bo żaden mechanik nie może sobie poradzić z moja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam. Spoty istnieją jeszcze ? jak tak to gdzie i o której
-
Sonda Lambda a ciężkie odpalanie
Przewody zakladalem beru swiece ngk filt paliwa zmieniony przepustnica wyczyszczona cewka dziala prawidlowo pompa paliwa tez podaje ponad 3,5 cisnienia
-
Sonda Lambda a ciężkie odpalanie
Witam mam problem z Audi. Ciężko pali a zauważyłem że jest wsadzona uniwersalna sonda lambda czy to może być przyczyną ? Jeśli ktoś miałby dojście do oryginału sondy w taniej cenie prosił bym o linki kod sondy to 258 003 518/519 taka dostałem od byłego właściciela kod silnika audi to adp
-
Netbook w schowku
Netbook w schowku. Czy ktoś robił taki projekt juz ?
-
Termostat czy czujnik do wymiany ?
Dokładnie termostat nic innego ja jestem po wymianie termostatu i czujnika powiem ci tak kupilem jakis badziewny czujnik za 15 zł i wytrzymal tydzien
- Brak mocy
-
Brak mocy
nie chodzi o to ze 1.6 i mało mocy będę miał tylko po prostu jak daje redukcje bo chce kogoś wyprzedzić to on tak jakby się dusił
-
Termostat czy czujnik do wymiany ?
Sprawdź na zimnym silniku czy termostat nie jest walnięty. tz czy górny wąż nagrzewa się w takim samym tępię jak dolny od chłodnicy. nie odczułeś czasem gorszego ogrzewania samochodu ? Jeśli dolny wąż nagrzewa ci się zbyt szybko to znaczy ze termostat do wymiany. Czujnik temperatury jeśli kupujesz to musisz wyciągnąć stary z tego co się orientuje jest kolo 10 rodzajów czujników.
-
Brak mocy
Mam nawet faktury z serwisów audi... tak nawiasem.... byłem dziś u znajomego mechanika powiedział ze może to być przepływomierz czy ktoś się z nim zgodzi ? Samochód jak na audi strasznie mało pali 5-6 litrów w trasie tak wynika z obliczeń
-
Brak mocy
Witam. Mam mały problem mianowicie mam a4 b5 1.6 z 1995 roku kupione od 1 właściciela z Francji. Wracając z Francji na autostradzie chciałem go wypróbować mianowicie jadąc na około 2,5 tys obrotów zredukowałem by kogoś wyminąć lecz zaraz po redukcji tak jakby stracił moc na chwilę i zaczął się rozpędzać jak żółw.... moje pytanie brzmi czemu po redukcji z 5 na 4 i np z 4 na 3 zamiast dostać kopa on tak jakby nie miał mocy i zaczynał rozpędzać się na nowo....