-
Wymiana pompy paliwa w Audi A4 B5 1.6 ADP
Witam jestem tu nowy i nie moglem znaleść temat tego problemu . Więc do sedna wymieniłem pompę paliwa oraz filtr paliwa w moim audi a4 b5 95r 1.6 poj , ale jest taki problem ze jak postoi z godzine jeden dzień to ma problem z odpaleniem jak by paliwo nie dochodziło po czasie kręcenia kluczykiem . Auto odpala , ale w tym mankament , że duzo musze go (hehłać ) , żeby odpalił. Proszę pomocy bo nie wiem sam już co zrobić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Mam na imię Michał mieszkam w Węglinicu woj Dolnośląskie . Moje auto które posiadam to bardzo ładnym stanie Audi A4 B5 1.6 troszku starsze ode mnie bo to 95 rocznik .
-
Problem z odpaleniem
Witam jestem tu nowy i nie moglem znaleść temat tego problemu . Więc do sedna wymieniłem pompę paliwa oraz filtr paliwa w moim audi a4 b5 95r 1.6 poj , ale jest taki problem ze jak postoi z godzine jeden dzień to ma problem z odpaleniem jak by paliwo nie dochodziło po czasie kręcenia kluczykiem . Auto odpala , ale w tym mankament , że duzo musze go (hehłać ) , żeby odpalił
-
Audi a4 b5 95 r 1.6
Czyli mogę sam to wykonać czyszczenie przepustnicy , tylko adaptacji sam w warunkach domowych nie zrobię Dziękuje za opinie i pomoc
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
Witam . Jestem na tym forum nie pierwszy raz , ale pierwszy publikuje post . Więc tak audi mam takie jak w temacie dziś stało się coś z nim , ponieważ wrzucając bieg 1 ,2 lub wsteczny auto wskakuje sam na wysokie obroty przy wciśniętym sprzęgle nawet do 4,5 tys , ale niestety nie zawsze . Boję się pojechać do mechanika bo nie wiem czy auto nie rozpadnie się wtrakcie jazdy . Może macie jakiś pomysł co jest powodem Dziękuje od razu za pomysły
-
Audi a4 b5 95 r 1.6
Witam . Jestem na tym forum nie pierwszy raz , ale pierwszy publikuje post . Więc tak audi mam takie jak w temacie dziś stało się coś z nim , ponieważ wrzucając bieg 1 ,2 lub wsteczny auto wskakuje sam na wysokie obroty przy wciśniętym sprzęgle nawet do 4,5 tys , ale niestety nie zawsze . Boję się pojechać do mechanika bo nie wiem czy auto nie rozpadnie się wtrakcie jazdy . Może macie jakiś pomysł co jest powodem Dziękuje od razu za pomysły