Treść opublikowana przez 01kosiara1
-
Czarne brd quatro ;)
I super wygladaja,zakladam do siebie;) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Czarne brd quatro ;)
Dzieki;) Jesli na przyszly sezon b7 zostanie to mysle ze zaloze jakies 19:) co myslicie o takich koncowkach wydechu?: http://www.woboteam.pl/uklad-wydechowy/387-koncowka-ulter-fi90-black-nbl1-90rs55.html Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Czarno tu,bardzo ladna,podobna do mojej podoba sie;) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Czarne brd quatro ;)
Witam,troche cisza w temacie,ale cos sie dzieje. Dostalem malego strzala od nieuwaznego kierowcy,na szczescie nic groznego i powaznego,pare elementow zostalo odmalowanych,caly samochod wypolerowany i dostal zastrzyk kosmetykow od tuning kingz,czego efekty mozna zobaczyc na zdjeciach:) Dodatkowo blenda oraz ramka przedniego grilla zostaly pomalowane w czarny polysk a do zalozenia wciaz czekaja sprezyny eibacha...ciagly brak czasu Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Czarne brd quatro ;)
Garfit siedzi mi najbardziej ale gdzies tam w myslach przewija sie czern,ale zobaczymy jak bedzie,narazie czekam az felgi wyjda na rynek w kwietniu. Grill narazie pomalowalem plastidipem,wiec to jest wersja chwilowa,zobaczymy czy tak zostanie,czy wroci chrom,w planach jest tez plater miodu z rs,zobaczymy wszystko przedemna:) Wysłane z mojego SM-G920F Tutaj fota przed malowaniem:) Wysłane z mojego SM-G920F Mala zmiana,nowe alu,jednak nie jr jak planowalem ale i tak jestem zadowolony:) Gleba bedzie w najblizszymntyg9dniu,sprezyny juz leza gotowe do zalozenia,nastepnie polerka i bedziemy myslec nad dalszymi modami,jak sie podoba? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Czarne brd quatro ;)
Napewno nie bd srebrne,auto jest utrzymane na ciemno,tylko boje sie,ze czarne by sie zlewaly:) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Czarne brd quatro ;)
Chcialbym 19 ale jednak duzo jezdze bo ok.40/50 000 km rocznie,czasem i wiecej,czesto doladowanym autem kompletem ludzi i nie zawsze po super drogach wiec musze pojsc na kompromis 18. Zastanawiam sie jeszcze na kolorem alu,czy czarne czy grafitowe Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Czarne brd quatro ;)
Bix tez napewno dojdzie Dzis skorzystalem z ladnej pogody i audi dostala troche czerwonego plastidipu,efekt ponizej:) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Czarne brd quatro ;)
Zalozylem cupre i zarazilem tym juz brata i kolege,teraz w trzech mamy dokladki;) sprezyny juz zamowilem,w pn.powinny byc i odrazu montujemy;) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Czarne brd quatro ;)
Witam,po wczesniejszej przygodzie z b6 awx w sedanie przyszla pora na b7 brd quatro. Po krotkce o aucie ktore jest w trakcie rejestracji: -2.0 brd 170 km -quatro -full s line zewnetrzny oraz wewnetrzny lacznie z czarnym sufitem itp.itd. -wyposazenie nie jest szczegolne,ma podstawy z el.szybami z tylu oraz skladanymi lusterkami,bardziej szukalem s line,quatro oraz brd i akurat takie sie trafilo w dobrych pieniadzac -samochod w idealnym stanie technicznym i b.dobrym wizualnie -zdazylem juz przyciemnic szyby oraz zalozyc dokladke cupra W planach na najblizsze tygodnie obnizenie na sprezynach eibach super sport,felgi na lato japan racing jr21 w rozm.18(czekam az wejda do sprzedazy) oraz program. Zapraszam do galerii mam nadzieje ze sie bedzie podobala,na koncu 2 zdj.mojej bylej b6 oraz blizniaczej b7 mojego brata,) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka I pare zdjec srodka:) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Chlodnica spalin brd
Chcialem stalowa,grubsza bo to i tak rozwiazanie chwilowe poki nie ma mnie w pl,bo zakup czesci tutaj to konkretne kwoty,usluga mechanika tez tania nie jest,a znow zanim czesc by mi tu doszla z pl to ja juz bede do pl wracal... Spawalem tym o bylo pod reka,mig. Lepiej tig ale nie mam dostepu :/
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Te fele to voseny?
-
Chlodnica spalin brd
Mhm to szukamy dalej bo ciezka sprawa...chyba ze na forum ma ktos? Tymczasowo mysle usunac cala ta harmonijke w jej miejsce wloze rulke o srednicy wew.delikatnie wiekszej niz srednica zew.rulki w chlodniczce i zespawac to ze soba,podziala?
-
Chlodnica spalin brd
Super,dzieki Ci za pomoc
-
Chlodnica spalin brd
Znalazlem na allegro cos takiego: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5905908590ale ma koncowke oznaczenia al natomiast ja mam "r" jak myslicie podejdzie,duzo sie beda roznic?
-
Chlodnica spalin brd
Witam,mam problem z chlodnica spalin w brd,2 tyg.temu pekla mi na harmonijce przy koncu idacym do egr,zaspawalem i wszystko gralo jezdzilo,wczoraj wyjezdzalem za granice i w chwili wyjazdu peklo kawalek dalej,szybko przed wyjazdem zespawalem,teraz jestem na miejscu i znow to samo w nastepnym miejscu,problem jest taki ze nie mam tu mozliwosci zespawania,a tym bardziej wymiany tego,mechanik tez dal ciala bo mowil ze zespawane bedzie sie trzymalo,widocznie nie przewidzial ze na kolejnych harmonijkach pojdzie pekniecie. Co z tym zrobic,jak to uratowac bo musze miesiac moja audi tu przejezdzic i jeszcze wrocic do pl,a to nazbiera sie troche km. Bardzo prosze o pomoc,ew moge powysylac zdjecia na maila chetnym pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Po paru latach nieobecnosc na forum witam znow,mialem wczesniej b6 awx i wracamy do przygody z a4, wybor pada na b7 juz niedlugo powinienem zakupic i pochwalic sie,zaczniemy modzenie