-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Naczytałem się, naczytałem i dalej nie wiem ;_; czy ten zestaw zgra się ze skrzynią 6b z 2.5 tdi quattro, moim 2.8 i tymi felgami 16"? Co musiałbym zmienić/kupić? Edit: I jak duży worek pieniędzy muszę szykować?
-
Co to za progi?
Nie wygląda źle, ale trochę odstają od bryły auta. Na razie zostają, mam inne wydatki i dość ograniczony budżet.
-
Co to za progi?
Nawet jeśli to laminat, to przy takiej dokumentacji wygląda to poważnie https://drive.google.com/folderview?id=0B3tPiCikrGIrMThfalFRLWFJQzQ&usp=sharing Przy okazji dowiedziałem się, że wcześniej Audi jeździło na gwincie może za jakiś czas wrócimy do tego
-
Co to za progi?
UWAGA UWAGA! Dokopałem się dzisiaj do dokumentów auta i znalazłem papiery wskazujące na to, że wcześniej (od ok. 2001) gościł na mojej Audicy pakiet ST1 i to z niego pochodzą progi, a zderzaki zostały wymienione na S4 później. Jako że google nie pokazało mi zbyt wiele to mogę jutro porobić zdjęcia tych dokumentów, są tam rozrysowane szablony tego pakietu. Oczywiście jak chcecie.
-
Co to za progi?
No cóż, pozostało czekać na przypływ gotówki i szukać progów z s-ki. Dzięki za pomoc
-
Co to za progi?
Cześć, chciałbym się dowiedzieć, co to za progi mam na aucie? Zderzaki to wiem że z s4 ale te progi jakieś inne... Ktoś coś wie na ten temat? Na forum nie znalazłem (może słabo szukam) EDIT: Zapomniałem zdjęcia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Niedawno kupiłem nowy bolid zwany Audi A4 B5, w poprzednim (Mazda 323f BG 1.6) czasami było dla mnie trochę za mało mocy , mam nadzieję, że teraz zostanę zaspokojony na jakiś czas Postaram się kiedyś założyć wątek o mojej audi, ale na razie muszę się nią najeździć i porobić jakieś fotki
danielsz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta