-
[B6 AWX] Schemat elektryki silnika - MAF
Na wolnych obrotach 2,4 a jak tylko dodam gazu pokazuje 0.0.
-
[B6 AWX] Schemat elektryki silnika - MAF
Witam. Panowie proszę o pomoc, czy ktoś z was posiada schemat elektryki silnika do 1.9 tdi awx. Po swapie z 2.5tdi na 1.9 awx na vag odczytuje błędne wskazania przeplywomierza, a sprawdzałem już na 2 szt i to samo. Zapewne po przelutowaniu przewodów do kostek, któryś z nich został źle przelutowany . Sprawdzałem już wszystko i od strony mechanicznej jest ok. Problem musi tkwić w elektronice.
-
[B6 TDI PD] Auto po swapie na AWX - błąd 17964.
Dziękuję, też tak obstawiałem. Dam znać czy to było to
-
[B6 TDI PD] Auto po swapie na AWX - błąd 17964.
Witam. Mam problem, zrobiłem swap z 2.5 na 1.9tdi awx. Auto pali od strzała, nie dymi, ale ciągnie tylko do 3tys obrotów. Błąd na vag to 17964 i teraz pytanie co może być przyczyną? Przepływomierz wymieniłem, dalej to samo. Czyżby któryś z zaworów, bo turbo dmucha jak należy. Pomocy
-
peteremka zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich Audimaniakow
-
Passat b5lift, a audi a4 lift ośka.
Tak podejżewałem. Dzięki
-
2.5 tdi afb do ilu bezpiecznie podnieść moc na programie
Dzieki
-
Passat b5lift, a audi a4 lift ośka.
Panowie czy pasują amortyzatory gwint z paska b5lift quattro, do a4 b5lift ośka?
-
2.5 tdi afb do ilu bezpiecznie podnieść moc na programie
Wydech i chłodzenie trzeba modyfikować?
-
2.5 tdi afb do ilu bezpiecznie podnieść moc na programie
Do ilu Km mozna bezpiecznie dla silnikia Afb podnieść moc?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich audimaniaków