Skocz do zawartości

Kuba Włodarczyk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuba Włodarczyk

  1. no pewnie, dzięki, jeszcze jakies wskazówki jak wyciągnąć pokrywke popielczniki i dekor wkoło drążka skrzyni biegów i zabieram sie do roboty
  2. siema, zabieram sie wlasnie za oklejanie kokpitu, moglby ktos podeslac link do jakiegos poradnika jak zdemontowac te listwy zebym ich za bardzo nie uszkodzil?
  3. Cześć, od niedawna jestem posiadaczem a4. pozdro
  4. napis "no cd" pojawia się podczas tego przeskakiwania kanałów. Nie jest to cały czas. Płytę sprawdzałem jak radio działało normalnie, wtedy odtwarzało normalnie płyte. w sumie musze spróbować odtworzyc płytę, jak będą skakać, zobacze co sie stanie
  5. Witam, Mam mały problem z radiem. Po włączeniu się radia na wyświetlaczy widnieje napis NO CD, mimo ze gra normalnie stacja radiowa. Dodatkowo przeskakują kanały radiowe same. Nie dzieje się tak zawsze, ale dość często. Czy ktoś miał podobny problem? Albo czy ktoś ma jakiś pomysl jak to naprawić ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...