Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

newman1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez newman1

  1. newman1 odpowiedział(a) na newman1 temat w 1.9TDI
    Daj z ciekawości loga z grupy 013 na biegu jałowym, ciekawy jestem jak wyglądają korekcje i czy nie masz wibracji silnika przy przyspieszaniu powyżej 1600 obr/min ? Jutro postaram się zrobić. Auto oczywiście wibruje przy przyspieszaniu. powyżej 2000 obr nie wyczuwalne.
  2. newman1 odpowiedział(a) na newman1 temat w 1.9TDI
    Działania ze starą pompką są już nie możliwe. Mechanik po wyjęciu mi ją pokazał i podobno wyciągnał już w częściach, rozsypaną. Górna część ze sprężyną leżała osobno.
  3. newman1 odpowiedział(a) na newman1 temat w 1.9TDI
    Siedzialy wszystkie 73Q, i łądnie miękko silnik pracował, dopóki nie zaczęło bujać całą budą i mechanik wymienił tylko jedną na AR. Teraz są 3xQ i 1xAR dokładnie jak u RALENA. Miał taką u siebie mechanior od ręki i wkręcił. Teraz nie wiem czy wymieniać pozostałe na AR czy znaleść tą jedną 73Q. Ze zdobytej wiedzy mogę powiedzieć, zę różnią się od siebie momentem obrotowym. Czy ma znaczenie do którego cylindra są wkręcone?
  4. newman1 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, jakie pompki powinny siedzieć w AWX 5 biegów? Ewentualnie jakie można w ramach zamienników montować. Aktualnie mam problem z dużym spalaniem i słabą mocą. Przy zakupie auta były pompki o oznaczeniach 73Q, jedna padła mechanik wymienił na AR bo podobno takie są montowane oryginalnie. Przed Zabiegiem auto było żwawe a teraz musze mu deptać zeby go rozbujać i jeszcze wibruje. na starych pompkach miękko pracował. I teraz nie wiem jakich szukać do kompletu.
  5. pomóżcie rozwiązać problem. próbowałem u siebie ustawić synchro, po vagu pokazywało +3,7. zrobiłem wg instrukcji ale teraz nie chce w ogóle odpalić i świecą kontrolki esp. co mogło się stać? silnik awx 131 km. czy jest możliwość zepsucia wałka? ewentualnie co może się stać podczas próby uruchmienia silnika?
  6. Witam wszystkich użytkowników. Od niedawna posiadam a4b6 i jestem zadowolony z samochodu. Czasem będę potrzebował pomocy a czasem komuś pomogę, dlatego zarejestrowałem się na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.