Treść opublikowana przez marglu8049
-
AIRBAG - wkład kierownicy
A czy ta podejdzie do b8http://allegro.pl/poduszka-kierowca-airbag-a4-a5-rs5-rs6-8k0880201ae-i6580582125.html#thumb/5 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Demontaż listewek
?? O co halo? Przecież nie pisze ktoś o tylnychWysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Poduszki silnika ORI czy zamiennik
Pod skrzynie Lema? A jaki ma nr bo nigdzie nie mogę znaleźć Lema pod skrzynie choć oni weźmie niewiele ponad 2 stowki Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Czy prawa i lewa poduszka mają złącze elektryczne? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Numery poduszek silnika
Po błędach na kompie i po tym że silnikiem buja bardzo Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Numery poduszek silnika
Podłączamy się do pytania. Lem np jedna poduszka pasuje do kilku egzemplarzy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
zmiana silnika 2.0 TDI z gamy silników A4 B8 (PD i CR) na 1.9 TDI 131KM
Gdzieś czytałem że w b8 wyszło parę sztuk z 1.9 ale to chyba bardziej mit. Jak chcesz bez awaryjne 1.9 to kup b5 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Poduszki silnika ORI czy zamiennik
A czy poduchy skrzyni też warto odrazu wymienić? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie
Ale czy nie służyło by się wtedy? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie
212 tys Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
-
Poduszki silnika
Witam, W jaki sposob mozna sprawdzic samemu okablowanie poduszek silnika. I czy w przypadku poduszek np LEMFORDERA sa duzo gorsze jakosciowo od oryginalow?
-
Szarpanie
Witam, Czesto przy ruszaniu na niskich obrotach czuc lekkie szarpanie. Czy moga byc to objawy poduszek silnika i skrzyni biegow bo 1 tez niekiedy ciezko wchodzi. Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam, zakodowalem sobie ze przy wrzuceniu wstecznego lusterko prawe obniza sie o 2cm a czy potem po wrzyceniu np 1 powinno lusterko powrocic czy zostac obnizone? Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
-
Wygluszenie
Witam, Zna ktoś może numer wygluszenie które znajduje się zaraz za silnikiem? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Ponawiam pytanko zna ktoś może? Chodzi oczywiście o to dziurawe Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Żółta kontrolka oleju
No właśnie chodzi o to że sprawdzałem że 3 dni temu i był ponad minimum Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Żółta kontrolka oleju
A ile mogę max przejechać bo do stacji mam właśnie ok 40 km :/ Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Żółta kontrolka oleju
Witam. Pojawił mi się komunikat żeby dolać litr oleju. Czy przy takiej kontrolne przyjadę jeszcze ze 100 km czy muszę najlepiej zjechać na jakąś stacje i kupić olej Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana listew na czarne w sedanie
To samo. Musisz wycinać tylnie. Tylko mat. Sam się niedługo przymierzam ale do chromow Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie dystanse
Narazie niemal jak sprawdzić bo to dopiero na zime będę zakładał dlatego zapytałem że może ktoś z doświadczenia wie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Listwy chrom
A orientujesz się ile notowania jest w listwach dachowych bo w b6 to widziałem gdzieś w opisie że sporo a w etc b8 po 3 szt na strone Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Listwy chrom
Witam czy listwy chrom do kombi i sedan są takie same? Chodzi o listwy w drzwiach Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie dystanse
Zawieszenie sport -20; a4 b8 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Napęd na przod Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka A4 B8, zawieszenie sport -20, napęd na przodWysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie dystanse
I nie będzie nic obcierac? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie dystanse
Witam, zakupiłem felgi 18" 7J Et 38. Do tego opona zimowa 225/45. Jaki dystans można założyć aby się lepiej prezentowała? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ocena DPF
Witam, Co prawda nic się nie dzieje ale zrobiłem stan Dpf i chciałbym uzyskać informacji o stanie filtra kogoś kto się na tym zna. Czy filtr jak na ten przebieg tj 212 tys jest ok Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
ET47 to ze tak powiem oznaczenie z etki. A jakie proponujecie dystanse na przod i tyl zeby sie ladnie prezetowaly na R18