Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adrian Paszkowski

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adrian Paszkowski

  1. W takim razie w przyszłym miesiącu najprawdopodobniej kupuję. Dam znać jak wrażenia z jazdy
  2. Adrian Paszkowski odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Lepszego to w zasadzie nic niema. Może Osama NB ale one po pół roku padają. Ja miałem je wcześniej 9 miesięcy i sprzedałem z nimi auto. Śmiało mogę polecić ten wyrób
  3. Adrian Paszkowski odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Sprawdź może innej marki żarówki. Duże znaczenie ma zawsze wysokość żarnika w żarówce. Oraz jego stop Kiedyś dla porównania do jednej lampy wsadziłem osrama a do drugiej jakieś chińskie coś. Efekt był taki że musiałem wyjść z auta bo wydawało mi się że chińczyk nie swieci.
  4. Młodego tak, ale jak będzie młoda ? Dwie baby kontra gwint.. nie chcę by jeździły w bagażniku z zaklejonymi buziami Druga strona jest taka, że boję się tego zawieszenia. Nie miałem okazji pojeździć nieco niżej niż seria, chyba że za czasów kiedy kupiłem citroena xantie na hydro zawieszeniu. Chodzi tu o twardość MTSA, korci mnie strasznie i trochę przeraża. Mam też pytanie, czy im niżej tym sztywniej ? [emoji14]
  5. Gwint już mogę sobie wybić z głowy.. Dystans siądzie w chwili zmiany kół na letnie. Wsadzam 20mm i niech sie dzieje wola Boga. Następny mod to będą chromowane lusterka i relingi, później... FOTELIK DLA DZIECKA Stąd właśnie brak gwintu. Szwagier kupił też b5 avant tylko rok młodszą i ma tam cos w czym zakochałem się od razu - elektronicznie skladane lusterka. Może przekupie go jakoś, by wylądowały w mojej P.s. Booster70 nie mogę się na patrzeć na twoją. Jest mega !! Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  6. Mam podobny problem. Radio gaśnie od razu po wyłączeniu zapłonu. Oryginalna kostka została zastąpiona iso przez poprzedniego właściciela. W stacyjce po wyjęciu kluczyka słychać charakterystyczne "pstryk" jednak nic mi po tym. Do momentu zamknięcia drzwi kierowcy, szyby oraz okno dachowe działają. Gorzej z radiem. Jutro postaram się poszukać tego plusa usypiającego, gdzieś w wiązce. Jeżeli coś mi się uda będę was informował.
  7. No to się zawiodłem.. Posiadam takie felgi. W zasadzie wychodzi na to że to nic specjalnego. Nie wiem jaki będzie wynik kiedy usiądzie nieco niżej. Rozmiar 16 szerokości nie znam bo felgi w domku, a ja pracuje w niemczech i smigam na zimie. Chcę by audi usiadła nieco niżej ale nie za nisko. Jakies 4-5 cm w dół. Wybor padł na nowy mta technik. Ktoś coś moze na temat komfortu jazdy powiedziec ? Czy będzie dużo sztywniej i głośniej w środku ? Inne felgi to i pewnie dystans będzie można szerszy pakować [emoji4] [emoji12]
  8. Siemka Przeglądałem google grafikę w poszukiwaniu obniżonych B5 i trafiłem tutaj. Muszę przyznać że Autko autora tematu bardzo mocno przyciąga wzrok. Wszystkie modyfikacje, włożony czas oraz serce... zasługujesz na brawa. Jestem pod wrażeniem. Mam identyczny kolor swojej, oraz te felgi aluminiowe na których zaczynałeś przygodę. Już wiem że w przyszłym miesiącu miska olejowa zbliży się ku ziemi (gwint). Wiem też że rozstaw osi nieco wzrośnie. Czy przy tych felgach dystans 20 mm będzie odpowiedni ? Kolejne moje pytanie czy przednia oś względem tylnej powinna mieć tę samą średnicę rozstawu ? Chodzi mi o to by wyglądem przypominała wasz początek przygody

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.