Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzesiu974

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzesiu974

  1. Na lakier nie mam co narzekac jest dobrym stanie, nie jest powgniatane ani nic z tych rzeczy Jak sie zrobi lepsza pogoda to siadzie jakas polerka Witam po dluzszej nieobecnosci ale troche chorowalem mialem maly wyjazd i jakos tak cisza sie zrobila. Na Chwile obecna udalo mi sie kupic zestaw Blaupunkta sorry za balagan ale na szybkosci bylo podlaczane, przewody juz pochowane i podlaczone tak jak sie nalezy Jesli dobrze pojdzie to jakos w marcu bedzie konsola fl co prawda klimatronica nie mam ale beda pokretla
  2. Nieplanowany zakup nowka sztuka jeszcze w folii trafila sie za dobre pieniadze +antena gratis Pewnie i tak rzadko bedzie uzywane ale niech sobie bedzie
  3. O tez dobry pomysł [emoji6]Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka to doperio w wakacje, bedzie praca to i jakies kolo wpadnie, teraz tansze rzeczy a zawsze cos sie zmieni
  4. nie bardzo bo z ciekawosci zaczalem szukac czesci i mozna znalezc zestaw http://olx.pl/oferta/klimatyzacja-audi-a4-nagrzewnica-przewody-klimatyzacji-sprezarka-panel-CID5-IDa0sb9.html#3204bb0d04 wiec pozostaje jeszcze robocizna, obstawiam cos na 300-400zl.
  5. Lampy beda na bank, zderzak to pewnie pozniej w ten co jest zaloze przeciwmgielne. Ile proponowalbys zeby zejsc w dol ale zeby bylo jednak nie za nisko?
  6. Witam. Chciałbym zaprezentować wam moją A4. Jestem 3 właścicielem, w Polsce 2. Sprowadzona była w 2006r, w moim posiadaniu od grudnia 2015r ale dopiero teraz naszło mnie żeby zacząć project, bede wam wdzięczny za podsyłane pomysły jak i słowa krytyki W sumie to co ja będę tutaj pisał, z czasem wszystkiego się dowiecie co się działo i dzieje Projekt będzie realizowany pomału ale skutecznie z racji ze chodzę jeszcze do technikum. Kieszonkowe i dodatkowa praca troszkę będą mnie ograniczać ale dam rade Rok produkcji: 1995r Silnik: 1.6+ LPG Przebieg: 235700 Wyposażenie: -ABS -2x elektryczne szyby -Elektryczne lusterka -Poduszki powietrzne -Szyberdach -Antena w szybie -Felgi 15" AUTEC (letnie) -Kierownica 3 ramienna -Podłokietnik -Regulowana kierownica -Głośniki Nokia -Radio oryginalne Audi Gamma Plany: -Full FIS -Światła przeciwmgielne przód -Lampy poliftowe przód i tył -Klimatyzacja (w dalekiej przyszłości) -Prawe lusterko z Anglika -Felgi 17" -Kubełki -Kratki nawiewu poliftowe -Konsola środkowa poliftowa -Jakieś dobre audio i wiele, wiele innych Zaraz po zakupie: Alufelgi ze zdjęcia z rocznymi oponami będą do sprzedania
  7. Witam kolege . Widze ze myslimy o tym samym, tez chce zalozyc klime do swojej B5 95r ale caly czas nie moge znalezc zadnego tematu. Jak znajdziesz jakies info to daj znac na priv, bede bardzo wdzieczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.