-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
GGG zwycięstwo [emoji106] [emoji109] [emoji108] Wysłane z mojego Lenovo P70-A przy użyciu Tapatalka
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Bedzie dobre walka Wysłane z mojego Lenovo P70-A przy użyciu Tapatalka
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
teraz to ciężko cokolwiek przewidzieć Jutro bedzie wygladac[emoji109] Wysłane z mojego Lenovo P70-A przy użyciu Tapatalka
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Witam. 23 kwiecień GGG&Wada jaki będzie stawki? Wysłane z mojego Lenovo P70-A przy użyciu Tapatalka
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
I Co z tego? [emoji3]Отправлено с моего Lenovo P70-A a nic- fajnie, że ludziki z innych Krajów odwiedzają nasze Forum Bedziemy komunikowaz z wami.[emoji106] Wysłane z mojego Lenovo P70-A przy użyciu Tapatalka Boks dobre sport. [emoji108] oglądać wiadomości i walczy. Wysłane z mojego Lenovo P70-A przy użyciu Tapatalka
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
I Co z tego? [emoji3] Отправлено с моего Lenovo P70-A
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Tak
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Co walks? Povetkin -Wilder Prawdopodobnie w kwietniu[emoji109] Отправлено с моего Lenovo P70-A będzie dobra walka 23 kwietniu GGG -Daminik Wady Отправлено с моего Lenovo P70-A GGG very good kazaxstan boxer Отправлено с моего Lenovo P70-A
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
komu kibicujesz? Sasza jest dobry, ale jak oboje będą w dobrej formie- to ciężko przewidzieć wynik...Povetkina moim zdaniem jest najlepsze bokserki z kazachskim i rosyjskim
-
Czy na tym forum są jakieś kobiety:(
dziewczyna jest dobra[emoji6]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Halo Отправлено с моего Lenovo P70-A
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
jest dobry, ale na Mistrza Świata- chyba jeszcze mu trochę brakuje Moze byc.Alexander povetkin-Wilder beda walking dobre Отправлено с моего Lenovo P70-A
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hi [emoji108] Отправлено с моего Lenovo P70-A
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[emoji106] Отправлено с моего Lenovo P70-A
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Gennady Golowkin very good boxer. Отправлено с моего Lenovo P70-A Polski bokser dobry artur szpilka Отправлено с моего Lenovo P70-A