Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SajanMocy

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SajanMocy

  1. Witajcie. Pacjent Audi a4 b6 1.8-T Quattro 150KM. Mam problem z zakodowaniem tempomatu a mianowicie w Steering wheel w recode 07 w kratce pierwszej mam 00021 i w silniku login 11463 i mimo to nie działa. dodam ze moduł mam 8e0 953 549 L czyli obsługuje tempomat. Co może być nie tak?
  2. Witajcie. Jak można usunąć konto?
  3. Na necie jest tak napisane. no i ogólnie jak koduje to nie mam tych podpowiedzi, nie mogę go zakodować bo nie wiem co wpisywać..
  4. Witam. Mam audi a4 b6 1.8T 2001rok, chodzi o to ze wchodząc w silnik bloki pomiarowe, blok 006 i mam inne dane niż wszyscy mam tam obroty, temperaturę itd a nie parametry do tempomatu. O co chodzi ?
  5. No właśnie jest oglądam filmiki. I mam problem ponieważ jak wchodzę z blok pomiarowy np 022 to mam co innego i tak samo Jan daje kodowanie nie nam możliwości ten legendy
  6. Witam. Mam prośbę zamontowałem manetkę tempomatu i chciałbym ja zakodować mógł by mi ktoś pokolei wszystko napisac jak zakodować ?
  7. SajanMocy opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Jestem ze Szczecina ktoś z was jest z okolic i chciałby się podjąć czyszczenia miski olejowej i smoka ?
  8. SajanMocy opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Czy to jest prawidłowy schemat odmy do audi a4 b6 1.8T? 150 KM http://www.tomczesci.pl/index.php/produkt/54600.przewod-odma-vw-passat-b5-audi-a4-a6-1-8t.htm#
  9. SajanMocy opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam posiadam audi a4 b6 1.8T quattro 150 KM 2001 rocznik. W miejscu zaznaczonym pojawiają się pęcherzyki powietrza, oraz wyciek oleju. Co to jest oraz skąd mogą pojawiać się te pęcherzyki. Blisko rozrządu ale czy to stamtąd? Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazkĂłw bez rejestracji! - eb5f3b1741eb8.jpg
  10. SajanMocy opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam posiadam audi a4 b6 1.8T quattro 150 KM 2001 rocznik. W miejscu zaznaczonym pojawiają się pęcherzyki powietrza, oraz wyciek oleju. Co to jest oraz skąd mogą pojawiać się te pęcherzyki. Blisko rozrządu ale czy to stamtąd? http://www.directupload.net/file/d/4298/f6eigerv_jpg.htm http://zapodaj.net/eb5f3b1741eb8.jpg.html
  11. SajanMocy opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Jak wyciągnę bagnet od oleju leci biały dymek z silnika czy to normalne? Tak samo jak odkręcę korek wlewu oleju tez wyleci dymek ale pozniej juz nie leci tylko dmucha powietrzem, Z bagnetu nie wydaje mi sie zeby dmuchało coś tylko ten dymek.
  12. SajanMocy opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, posiadam audi a4 b6 1.8 T quattro i mam mały problem. Ponieważ mam problem z 2 biegiem a konkretnie chodzi ze jak mam 3 wbitą i chce wrzucić na 2 to nie moge wbić biegu dopiero musze chwile na luzie i wtedy wchodzi. Denerwujące to jest na skrzyzowaniach z 3 auto drzy a dwujka nie wejdzie bo jadę wolno. Co to może byc? I jaki koszt naprawy z robocizną częściami itd
  13. Jak w temacie interesuje mnie jak łatwo zdjąć naszycie podłokietnika, żeby nic nie połamać i nie uszkodzić naszycia. Miłe wdziane zdjęcia poklei jak zrobić
  14. SajanMocy opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam posiadam audi a4 b6 1.8T 150 KM. Szukam na internecie i nie moge znaleść gdzie dokładnie jest turbina i jak najlepiej do niej dotrzeć w sensie zobaczyc czy wszystko jest z nia okey nie ma wycieków itd. Mile widzane zdjecia
  15. a to te autko nie lubi krótkich tras? czy czo? Dlaczego sie tak robi?
  16. Posiadam audi a4 1.8T quattro 150 KM. Dziś po południu podchodze do auta chciałem zobaczyć stan oleju wyciagam bagnet i jest takie dziwne cos w oleju. Otwieram korek wlewu oleju i jest to samo. Na bagdecie było mniej male ilosciu. Zdjecia korka ponizej. co to moze byc? Zdjecie: http://www.directupload.net/file/d/4283/7nxhhfle_jpg.htm
  17. Witaj Ja również ze szczecina
  18. Parę dni temu kupiłem audi 1.8T 150 KM quattro. Zdjęcie poniżej, jeszcze z tablicami niemieckimi zdjęcie http://www.directupload.net/file/d/4278/dp7sdkfw_jpg.htm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.