Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malolat_d

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. https://www.facebook.com/Auto-Diagnose-Szablony-AUDI-Regeneracja-572838776204492/?fref=ts Szablony do samodzielnej regeneracji mozna nabyc tutaj
  2. Wlasnie tak zrobilem tym razem . Krawedzie pomalowalem czarnym markerem trzeba naprawde dokladnie sie przyjzec zeby zauwazyc to. dodatkowo te naklejki co Ty nakleiles nie maja orginalnego wygladu .
  3. Przy temperaturze goracej typu 30 do 50 stopni wewnatrz auta w lecie te naklejki Ci splyna , wiem co mowie . Robiąc w ten sposob ,ze nakladasz szablony takie jak ja mam do zaoferowania i malujesz efekt masz trwaly i nic temu sie nie stanie , musialbys gwozdziem drapac zeby zdrapac przycisk . Po regeneracji malujac od nowa dany element otrzymujesz wersje niescieralna przycisku .
  4. Przedstawiam Wam jak wygladaja moje szablony, podaje tu jako przyklad klimatronik audi A4 B6 Pofatygowalem sie by ikony oddzielic od zbednego tla , w ten sposob na zdjeciu ukazane sa gotowe ikony do przeniesienia na przycisk za pomoca folii transportowej http://www.fotosik.pl/zdjecie/c78ce2c5989ab80e
  5. Kolego tylko dlaczego na swojej stronie facebookowej zamieściłeś oryginalne zdjęcia moich prac ? To nie jest uczciwe zamieszczając je jako swoje. Zdjęcia są mojego autorstwa i przedstawiają wykonane przeze mnie regeneracje, nie przez ciebie i nie za pomocą twoich szablonów! Żywcem skopiowane z mojej aukcji: http://allegro.pl/panel-klimatyzacji-klimatronik-a4-b6-regeneracja-i6043767122.html kolego Radku , zdjecia sa jako pogladowe jak wyglada element po regeneracji za pomoca szablonow , z udostepnionych przeze mnie szablonow kazdy jest zadowolony , a sprzedalem juz ich multum . Jesli Cie to razi moge usunac Twoje zdjecia . Strona ma na celu udostepnianie szablonow zwyklym uzytkownikom , nie oferuje regeneracji uzytkownikom z forum , nie odbieram Ci zlecen i nie mam zamiaru . Dobrze Ci to wychodzi . Twoja dzialka to regeneracja elementow, moja sprzedaz szablonow i tego sie trzymajmy i nie wchodzmy sobie wzajemnie w droge Przepraszam ,ze wykorzystalem Twoje osobiste zdjecia , jesli nie wyrazisz zgody na uzywanie ich przeze mnie usune je natychmiastowo . Pozdrawiam
  6. Witam , Mam do zaaoferowania szablony do regeneracji o odpowiednich wymiarach zgodnych z rozmiarem orginalnych ikon lub napisow . Szablony z allegro nie maja odpowiednich wymiarow i zdarza sie ze ciezko sie oddzielaja od tla. Dodatkowo ja w przeciwienstwie do szablonow z allegro wysylam po dwa zestawy zawsze w razie jakis niespotykanych incydentow i sytuacji przykladowo 2x zestaw klimatronika . Kolejne co chcialem Wam przekazac to fakt , iz po sprzedaniu szablonow nie odcinam sie od klienta . W razie jakis problemow staram sie zawsze pomoc . Przykladowo w razie problemow z jakas ikona dosylam ja na swoj koszt juz oddzielona od zbednego tla . Na prosbe klienta jestem w stanie oddzielic ikony z szablonu od zbednego tla, w ten sposob zostaja same ikony gotowe do przeniesienia za pomoca foli transportowej lub tasmy przezroczystej. W przypadku checi zamowienia prosze sie kontaktowac poprzez strone na facebooku : https://www.facebook.com/Zrob-to-sam-Szablony-AUDI-Regeneracja-572838776204492/ lub tez pod numerem telefonu : 737902274 Posiadam szablony na wszystkie elementy do wszystkich modeli AUDI a w szczegolnosci do A4 B6 np. klimatronik , wlacznik swiatel , ESP, ASR, kubek , wizytownik , elektryczne szyby , blokada drzwi itp itd. Nie zamieszczam tego postu w celu reklamy a pomocy . Zajmuje sie tez regeneracja , ale z uwagi na fakt ,ze mam na miejscu wiele zlecen to nie przyjmuje juz elementow z roznych forów jak do tej pory ze wzgledu na brak czasu . I z uwagi na to ,ze laczy nas jedna pasja i jedna marka postanowilem udostepnic ikony i szablony innym , by za niewielkie pieniadze mogli sami to sobie zrobic , a nie przeplacac za regeneracje czy tez nowe elementy . Pamietam , jak po raz pierwszy zregenerowalem swoj wlacznik swiatel i klimatronik , radocha i satysfakcja murowana to tyle mam do powiedzenia , wiecej informacji na stronie na facebooku jak juz wczesniej wspominalem . Na prosbe zainteresowanych ,wysle zdjecie przykladowego szablonu na dany element juz po oddzieleniu jak to wyglada , ale z wszystkimi pytaniami prosze sie kierowac przez strone . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.