Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja wytartych przycisków klimatronika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejne rezanie :kox:

Idąc śladem kolegi dabliues zregenerowałem u siebie włącznik świateł i przyciski klimatronika u brata :gwizdanie:

Jak rozebrać klimatronik jest tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167497.0

Postarałem się zrobić to profesjonalnie na tyle na ile mogłem. Szablony wycięte komputerowo, farba dobrana komputerowo u ziomka :hi:, dany podkład zwiększający przyczepność farby.

Wyjmujemy przyciski i czyścimy je z farby

http://c12.wrzuta.pl/wm899/bc8e0701000a5db64cded693/dsc06121?

Odtłuszczamy,naklejamy szablon. Kładziemy podkład a następnie farbę. Po podeschnięciu farby zrywamy szablonik.

http://c9.wrzuta.pl/wm16341/8e97963f000f073b4cded7eb/dsc06128?

Ku memu zaskoczeniu kolor praktycznie nie różni się od reszty przycisków :notworthy:

wgląda to tak
http://c13.wrzuta.pl/wm19133/c50f2b28000050d54cded868/dsc06172?

Test paznokciowy farby jest na poziomie ori lub nawet twardszy. Nie ma gwarancji ile to się utrzyma ale czas pokaże i myślę ze szybko to nie zejdzie. :tongue4:

Jeśli ktoś chcę mogę mu wykonać taką regenerację klimatronika czy włącznika świateł Pozdro.

Ps. kolejne będą przyciski od podnoszenia szyb

Opublikowano

Ciekawe ile wytrzyma ale Robota naprawdę profi wykonana

Opublikowano

Byłem już na wymianie klimatronica, ale chyba najpierw spróbuję wykonać ten mod. Brawo.

Opublikowano
  • Autor

Lakier jest twardszy od ori i myślę że potrzyma dłużej jak ori :naughty:

Opublikowano

zuloo - jaki rodzaj podkładu stosowałeś?

- Zbieram info, bo mam do pomalowanie jedną bardzo chu* rzecz :wallbash:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja jestem w trakcie walki z klimatronikiem. Z concertem poradzilem sobie bo latwo bylo mi kupic na ebayu w idealnym stanie z 2004r za smieszne pieniadze (kaseciak wersja) i przelozylem sam panel. Takze z concertem to byl relatywnie niski koszt. Gorzej sprawa ma sie z klimatronikiem - tutaj juz żądają sporo wiecej niz za concerta na szrotach :)

Opublikowano
  • Autor

Takie życie

Opublikowano

a czy w B7 też sie wycierają ? czy może poprawili to już? Znając życie to pewnie tak, z tym że potrzeba więcej przebiegu :)

Opublikowano
  • Autor

Wycierają się ale tak jak napisales ze potrzeba większego przebiegu :rolleyes:

Opublikowano

Witaj Zuloo, napisz jak zrobiłeś szablonik do przełącznika świateł ? Wiem że komputerowo ale gdzie ? Czy Twój kumpel to profesjonalny lakiernik i on Ci w tym pomógł ? Też ma problem z wytartym włącznikiem.

pozdr Andrew

Opublikowano

nie wycieraja sie tak jak w b6, a nowe z aso juz wogole sie wycieraja sa wykonane w innej technologi,

Opublikowano

nie wycieraja sie tak jak w b6, a nowe z aso juz wogole sie wycieraja sa wykonane w innej technologi,

Podobno juz w B6 2003 i 2004 sie nie wycierają.

Ja mam niestety 2002 i dopadła mnie ta choroba ale prawie juz sie z tym uporalem.

Czekam na przyciski klimatronika od kolegi Zuloo. Zobaczymy jak sie spisał :evil:

Opublikowano

nie wycieraja sie tak jak w b6, a nowe z aso juz wogole sie wycieraja sa wykonane w innej technologi,

Podobno juz w B6 2003 i 2004 sie nie wycierają.

Ja mam niestety 2002 i dopadła mnie ta choroba ale prawie juz sie z tym uporalem.

Czekam na przyciski klimatronika od kolegi Zuloo. Zobaczymy jak sie spisał :evil:

No ja mam to szczęście że mnie nie dopadła ta dolegliwość

macieek wrzuć foto jak dostaniesz klimę bo mam zapasowy włącznik świateł do poprawy :wink4:

Opublikowano

OK Tylko zaczynam sie martwic czy dojda przed świętami. :evil:

Foty wrzuce na 100% :good:

Opublikowano

w b6 2003 sie wycieraja na pewno. wiem bo mam. ta regeneracja to chyba to czego szukałem

Opublikowano

Mozna sobie jakos zamowic takie szablony i farbe ?? ile by to $ ?

Opublikowano
  • Autor

Ja mogę odsprzedać szablony z farba musisz radzić sobie sam :hi:

Opublikowano

ale szablony masz na włacznik swiateł bo jak tak to ja sie pisze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.