Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja wytartych przycisków klimatronika


zuloo

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłbym ktoś napisać jaki spray czarny użyć do pomalowania przycisków? Był bym bardzo wdzięczny:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

resize.jpg

Ja używałem takiego, jest trochę czarniejszy niż oryginalna powłoka Audi. Ale na pewno bardziej wytrzymała i twardsza. Ważne jest żeby cienką warstwę nakładać bo może popękać. Zerwij szablon zaraz po malowaniu, jak lekko podeschnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a czy jest ktoś kto regeneruje przyciski ?

Szukam kogoś komu wyśle moje guziczki do regeneracji, osoba ta zrobi to w pełni profesjonalnie za mnie, ja przeleje mu kase a on odeśle mi moje guziczki ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie znajdę ten szablon albo kupie? Bo już drażnią mnie te wytarte przyciski.;/

Regeneracja Klimatronica AudiA4B6 Zestaw Naprawczy (3860565214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale spytaj gościa czy ma szablon pod fotele grzane bo mi nie przysłał i trochę lipa, nałóż dwie warstwy żeby nie przebijało, oczywiście nie będzie to jak oryginał ale lepiej niż wytarte. Spray też ma na sprzedaż więc spytaj to wyślę ci od razu.

Jak chcesz to mogę ci wysłać zdjęcie jak to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a czy jest ktoś kto regeneruje przyciski ?

Szukam kogoś komu wyśle moje guziczki do regeneracji, osoba ta zrobi to w pełni profesjonalnie za mnie, ja przeleje mu kase a on odeśle mi moje guziczki ? :D

Napisz do kolegi zuloo :wink:

http://s22.postimg.org/ar6c1s0ql/resize.jpg

Ja używałem takiego, jest trochę czarniejszy niż oryginalna powłoka Audi. Ale na pewno bardziej wytrzymała i twardsza. Ważne jest żeby cienką warstwę nakładać bo może popękać. Zerwij szablon zaraz po malowaniu, jak lekko podeschnie.

Pomalowałem nim kawałek awaryjki, bo miałem prześwity i jest o wiele czarniejszy... Strasznie się odróżnia niestety od pozostałych, więc jak trzeba wówczas wszystkie zregenerować, bo jeden będzie bardzo widoczny :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich, pozwolę sobie odświeżyć temat , czy ktos posiada albo wie skąd mozna by pobrać projekt naklejek? Mam możliwość profesjonalnego wydrukowania ich, ale potrzebuje dobrego projektu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos do sprzedania wzornik klimatronika i przyciskow dos zyb ? w formacie cdr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miał ktoś problem z wyciągnięciem panela od klimy (1din)?

U taty bez problemu wyszedł, 3 sekundy i mam w łapie, u mnie ciągnę i nic. Jedynie co palce aż bolą, a nie chce na chama ciągnąć, żeby się coś nie urwało znów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz podważyć zaczepy , po bokach 1 gora/dol 2/3 , oczywiście po odkręceniu wszystkich śrubek :)

ja delikatnie powkładałem pod nie śrubokręty i poszło :)

Edytowane przez STANIV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie zaczepy? Panel miał wyjść jak się będzie ciągnęło za tą chromowaną listwę poniżej. U taty wyszło bez problemu, u mnie nie mogę...


---------------------

Udało się wyciągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...