Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarekWMarecki

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. W kilku zdaniach opiszę problem w moim audi a4 b6 2.5 BDG 163km. Mianowicie, w tamtym roku naprawiłem multitronica. Po naprawie niby wszystko ok, w mrozy -20 odpalam wrzucam D i auto płynnie rusza bez szarpnięć, na rozgrzanym to samo. Ale brakowało mi jednej rzeczy.... pełzania. Czyli wrzucam D i nie dotykając gazu auto powinno zacząć się poruszać a u mnie tego nie było. Stwierdziłem że może wykasuję zapamiętane ustawienia na kanale zero i wykonam adaptacje od nowa...... tak też zrobiłem. Po adaptacji wrzucam D puszczam hamulec i bez dotykania gazu auto rusza nawet pod górkę, banan na ustach w końcu jest tak jak powinno być. Ale przyszedł drugi dzień, poranek jadę do pracy..... odpadam wrzucam D puszczam hamulec a auto stoi. O co chodzi....? Daję gazu 1000 obr, auto stoi, jeszcze trochę gazu i w końcu skokami ruszyłem do pracy. Po rozganiu wszystko wraca do normy. Tak samo było przed remontem że na zimnym szarpało a po rozgrzani ok. Nie mogę tylko jednego pojąć że przez rok na pierwszej adaptacji wykonanej po remoncie auto płynnie ruszało a teraz jest masakra. Wykonałem już ze 30 adaptacji przy różnych temp oleju i różnych wartościach prądu sprzęgła do jazdy w przód od 0.24 do 0.27 i zauważyłem że im wyższa wartość tym lepiej zachowuje się rano. A najlepiej na wykasowanej adaptacji jak wartość osiągnie 0.29 ale wtedy za bardzo ciągnie. Zwracam się w prośbą do znawców tematu o jakąś wskazówkę co może być przyczyną takiego zachowania i co mogłoby ten problem rozwiązać. Pozdrawiam serdecznie Marek.
  2. Witam. Posiadam audi a4b6 2.5 tdi multitronic. W tamtym roku robiłem skrzynię biegów, niby wszystko ok w parametrach tylko że po wykonaniu adaptacji jest adp. Ok, a następnego dnia już jest adp. W toku. Auto normalnie jeździ bez szarpnięć i zastanawiam sie o co chodzi. Przed remontem skrzyni chyba tak nie było ale pewien nie jestem. Miał ktoś taki przypadek?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.