-
bajzon14 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
bajzon14 obserwuje zawartość Wymiana silnika w S6 C6 5.2 BXA na BSM
-
Wymiana silnika w S6 C6 5.2 BXA na BSM
Cześć, Czy ktoś ma wiedzę czy te dwa silniki są identyczne jeśli chodzi o montaż? Chciałbym do S6 włożyć silnik od S8 i nie wiem, czy tylko różnią się parametrami, czy również montażem? Czy będzie BSM pasowć za BXA?
-
Luźny pedał sprzęgła 3.0 ASN
tak zrobię, bo czas na wymianę płynów
-
Luźny pedał sprzęgła 3.0 ASN
Witam, Prośba o pomoc co może być z pedałem sprzęgła? Musiałem szybko ruszyć żeby uciec z ronada i na dużym gazie szybko puściłem pedał sprzęgła. Samochód szarpnął, ale sie zadławił myślałem, że to przez lpg, ale teraz myślę, że może miało to znaczenie na obecną sytuację. Pedał sprzęgła do połowy jest luźny, a później działa normalnie. Biegi wchodzą jeździ jak wcześniej, ale zastanawia mnie dlaczego jest do połowy lużny pedał, że można go dwoma palcami wciskać. Wcześniej był opór od samej góry, a teraz od połowy. Po wciśnieciu do spodu słychać jakby coś się ocierało jak łozysko, ale nie za głośno. Dziwne jest to, że po tym szybkim starcie nie miałem tego problemu, bo zrobiłem ok 20 km i dpopiero jak postał 2h w powrocie do domu miałem taki luźny pedał. Napiszcie co to może być jak to zweryfikować?
-
a4 b6 avant sline 2003r. jakie felgi 19" wejdą do mojej małyszówki ?
U mnie to tak wyglada http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353603-felgi-19-23535-et48-85/#entry4788792 Przód wydaje się na równo a na tył można dystans wrzucić.
-
Wydech sportowy końcowy w 3.0 ASN
Witam, Czy ktoś może ma zamontowane wydechy końcowe sportowe w 3.0? Dużo jest na temat samych końcówek, a ja bym chciał zmienić dodatkowo dźwięk. Bardzo podoba mi się jak mruczy S4, ale z V6 tego nie uzyskam, wiec może ktoś montował końcowe i może się podzielić filmikiem lub opinią w temacie? Albo napiszcie co byście zrobili żeby poprawić dźwięk na + ?
-
hydrografika w naszych a4
Pytałem z ciekawości o zmianę koloru na grillu w karbon i dostałem informację, że taka robota będzie kosztować ok 300 zł więc sobie podarowałem, bo wolałem kupić nowy grill. Sprawdź ile to będzie kosztować, bo może cena Cie zabije?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć dobry gust
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć