Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SzybkiStasiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SzybkiStasiu

  1. SzybkiStasiu opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Posiadam audi a4 b6 1.8Tquattro rocznik 2001 musze wymienic zamek przedni od strony kierowcy. Najelpiej na teraz jak kupie z allegro to bede czekał pare dni ale mam u siebie w Szczecinie do odbiory niby to samo wszystko od audi a6 c5. Pasuje ktoś cos przerabiał, bedziew wszystko działać otwarcie, zamkniecie drzwi, otwieranie z piolota szyb itd? Wysyłam linki co zamków. http://allegro.pl/audi-a6-c5-97-01-zamek-centralny-przod-lewy-i6615016348.htmlten moge miec jutro http://allegro.pl/zamek-lewy-przod-audi-a4-b6-a6-c5-4b1837015g-nowy-i6271119246.htmlten dopiero w poniedziałek
  2. ile ten uchwycik kosztuje? Mocy jest?
  3. Witajcie Posiadam audi a4 b6 sedan mam LPG i nie wiem gdzie trzymać gaśnice dodam ze nie woze ze soba koła zapasowego. Macie jakies pomysly? Mile widziane zdjecia
  4. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    no o kanały
  5. SzybkiStasiu opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Posiadam audi a4 b6 1.8T Quattro AVJ 2001 rocznik. Gdzie są linie olejowe w tym autku i jak je czyścic najlepiej? Nie mogę znaleźć tematu gdzie konkretnie jest to wszystko napisane
  6. SzybkiStasiu opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Przymierzam się do regeneracji turbiny. Powiedzcie mi czy za ta cenę się opłaca? I czy warto czyscić uklad jak turbina przepuszczała olej. regeneracja turbosprężarki jeśli obudowa nie będzie zniszczona 600-900zł jeśli chodzi o prace montaż demontaż diagnostyka czyszczenie dolotu wraz z IC 300-600zł jeśli dodatkowo kolektor ssący +100zł Warto za taka cene czy za drogo? Jak myślicie? I co z tym szczczeniem? Dodam ze mam audi a4 b6 1.8T quattro 150 KM AVJ odpowie ktos?
  7. regenerować czy kupić uzywke? Ktoś poleca regeneracje w szczecinie?
  8. a jaka cena ze wszystkim?
  9. ale jak sprawdzić czy napewno turbina? GDzie najlepiej regenerowac?
  10. SzybkiStasiu opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, ubywa mi olej na trasie bardzo duzo ale w miescie mniej duzo mniej. Sprawdziłem przewody od turbo sa sladowe ilosci oleju ale jak rozebrałem przewod od intercoolera ten krotki 90 stopni to wyciekło oleju dużo czy padła turbina? Jak sprawdzić czy napewno to turbo? Dodaje zdjęcia.
  11. Witajcie posidam audi a4 b6 1.8T ubywa mi olej na trasie bardzo duzo w miescie mniej duzo mniej. Dzis zdjełem waz ktory idzie do przepustnicy i sa slady oleju czy to znaczy ze turbo do wymiany? Dodam ze narazie nie moge zdjac weza od turbo do intercolera pozniewaz nie mam kanału..
  12. jak nie wiesz czym sie ogolnie zajmuje to ne komentuj swoje zale... auto mi jest potrzebne dzien w dzien..
  13. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    jak wyjechałem na trase z 600 km to spalil z 300 ml oleju. po miescie mniej wrecz mało
  14. nie bo to za dlugo bedzie trwało
  15. Gdzie polecacie w Szczecinie albo okolice regenerowac turbine? Ktos juz tam regenerował jaka cena? I jaka wasza opinia
  16. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    przepuszcza olej w intercolerze duzo oleju...
  17. SzybkiStasiu odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    a jak polecacie? regenerowac czy nowa? I gdzie kupic najlepiej?
  18. SzybkiStasiu opublikował(a) temat w 1.8T
    Witajcie. Jaki jest mniej wiecej koszt regeneracji turbiny a jaki nowej turbiny do Audi a4 b6 1.8 T 150 KM 2001 rocznik. I jaka cena zmiany turbiny w aucie
  19. Na jakich stacjach tankujecie najchetniej? BP, Orlen, Shell, Lotus itd itd ?
  20. Witam. Mam założony gaz brc podzespoły brc sequent 32 reduktor Genius MB 1500, jak ocenianie reduktor gdzioe auto mam 1.8T quattro 150 KM i bede chipował
  21. a z tymi co dałem linka jak bedzie wygladac? ktos probował załozyc? http://allegro.pl/blotnik-prawy-audi-a4-b6-ly7w-silbersee-ocynk-nowy-i6405573962.htmltakie niby z certifikatem ale te http://allegro.pl/audi-a4-b6-blotnik-przedni-nowy-wszystkie-kolory-i6203272439.html
  22. Witam.Mam problem z blotnikami prawy jak i lewy strasznie zdaja je rudy.. wiec nie oplłaca ich sie nawet robić widizałem na allegro zamienniki po ocynku ten kolor itd. Oplaca sie ktoś montował, jak pasuja? Wysyłam linka http://allegro.pl/blotnik-audi-a4-b6-00-04-wszystkie-kolory-ocynk-i5899689874.html
  23. zeby wyjac ta przeslone trzeba tunel demontowac?
  24. znalazłem sama uzywane a cos nowego? zamienniki?
  25. SzybkiStasiu opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Mam małe pytanie jak nazywa się ta połeczka co jest pod klimatronikiem w naszych b6? Ta co jest wgłab jak popielniczka. Mam w innym kolorze niz cała reszta plastików i mam pytanie czy da sie ja jakos wymienic ? i gdzie taka znajde?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.