Treść opublikowana przez Pepik92
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
odgrzewamy kotleta bo też się zabieram za zabawę z kierunkami 2 w 1 gdzie się wpinaliście z zasilaniem żeby się zapalały światełka na zapłonie i wyłączały po załączeniu świateł dziennych?
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Przegląd był i nic gościu na stacji nie mówił, a przekładanie ich przed przeglądem mija się z celem bo dużo zabawy z otwieraniem lampy, wymianą żarówek itp
-
zarówa p13w
Taki efekt ma być? Trzeba rozwiercać otwornicą dziury albo ostrym nożem wyciąć otwory w miejscach już do tego przeznaczonych ale przez producenta zaślepione na stałe. Temat na forum już był:
-
Grill RS z alliexpres do zwykłego zderzaka b8
-
Wymiana świateł przednich na LED/Halogen (Jasna barwa)
No to czekam na rezultaty i też będę modził jak u ciebie wyjdzie ok?
-
Wymiana świateł przednich na LED/Halogen (Jasna barwa)
Bardziej chodzi o te wszystkie kable i żeby barwa światła się zgrała z p13w bo zabawa z wymianą znowu się nie uśmiecha☺ i czy nie będzie żarówka od kierunku mocniej świecić niż dwie wcześniejsze... dużo niewiadomych. Cena wydaje się być ok no ale kto to ogarnie? Ciekawostka taka, że na allegro cenią sobie 500 zł za zestaw?
-
Wymiana świateł przednich na LED/Halogen (Jasna barwa)
Dziękóweczka Tylko ja się obawiam, że nie mam głowy do tego żeby to zrobić tak jak należy?Kupić można tylko kto to wszystko w kupę poskłada?
-
Grill RS z alliexpres do zwykłego zderzaka b8
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Zabij mnie, a ci nie powiem jakie to są ledy bo nie pamiętam. W opisie aukcji nic nie było napisane o mocy albo ja nie doczytałem A żarówki to Philips White Vision
-
Wymiana świateł przednich na LED/Halogen (Jasna barwa)
A widziałeś jaki strumień światła dają ori żarówki p13w? Żaden... Te Ledy są tylko do zmiany barwy światła w lampie, a nie do polepszenia oświetlenia...
-
Wymiana świateł przednich na LED/Halogen (Jasna barwa)
Kierunek został narazie ori bo z tego co wiem to przeróbka jest wykonalna zeby wyszedł jeden długi pasek przez całą lampę. Tylko kierunek musi być ze zmienną barwą światła i trzeba się bawić z ustawieniami kompa, a to mnie przerasta i potrzebny jakiś magik
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
-
Wymiana świateł przednich na LED/Halogen (Jasna barwa)
Takie coś tam siedzi tylko ja to kupowałem z 9 miechów temu i wtedy za komplet koło 320 zł płaciłem, a teraz widzę źe bardzo potaniały i są w tej cenie bardziej estetycznie wyglądające i pewnie też mocniejsze. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6258782966 Zaślepiłem otwory plastikowymi zaślepkami do rur z tym że przyciąłem je na około centymetr i wkleiłem na silikon do wysokich temp.
-
Wymiana świateł przednich na LED/Halogen (Jasna barwa)
-
Grill RS z alliexpres do zwykłego zderzaka b8
Przyszedł i wydaje się być dość dobrej jakości jak na chińczyka... mankamentem są tylko uchwyty do czujników parkowania które jakiś baran wkleił na jakiś klej na gorąco Jutro (a w sumie to dzisiaj) jak pogoda pozwoli będę montował z bratem wtedy wrzucę foty już na gotowo
-
Skrzypiące uszczelki szyb lewa strona auta
Witam Problem polega na tym, że w trakcie jazdy po nierównościach skrzypią uszczelki w drzwiach od strony kierowcy. Po opuszczeniu szyb wszystko cichnie więc Skrzypiące boczki lub uszczelki drzwi można wyeliminować. Pytanie czy ktoś miał ten sam problem i może ktoś ma pomysł jak rozwiązać tą przypadłość? Pozdro i z góry dzięki za pomoc
-
dyfuzor tylnego zderzaka - non S LINE - ma ktoś ?
Podbijam temat bo też poszukuję dokładkę w styl S-Line do zwykłego zderzaka. Widziałem kilka zdjęć ale nie ma nic nawet na ebay pod podwójny komin z lewej tylko wszystko pod dwa podwójne
-
Grill RS z alliexpres do zwykłego zderzaka b8
Mi właśnie zależało na tym żeby była kratka pod logiem taka drobna bo osobiście bardziej mi się to podoba niż czysty grill bez znaczka Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Grill RS z alliexpres do zwykłego zderzaka b8
Nic nie znalazłem spełniającego ten jeden wymóg z tym logiem audi na grillu... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Grill RS z alliexpres do zwykłego zderzaka b8
Właśnie na allegro nie ma grilla do przedlifta rs look z uchwytem na logo audi wkomponowanym w kratki grilla tylko takie z dokręcanym na grill. Na ebay koło 1000 zł z wysyłką, a ten mnie wyszedł 600 zł Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Grill RS z alliexpres do zwykłego zderzaka b8
Wysyłkę wybrałem zwykła pocztą i koszt całości to ok 600 zł z wysyłką więc nie powinno być problemów Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Grill RS z alliexpres do zwykłego zderzaka b8
Witam Ja z pytankiem odnośnie zakupów z Alliexpres Mam na oku ten grill: https://pl.aliexpress.com/item/09-12-A4-Black-gloss-black-grille-Painted-ABS-Front-Bumper-Honey-mesh-Grill-Grille-with/32759807349.html?isOrigTitle=true Ktoś montował u siebie chińszczyznę? Wiem że ori rs4 nie pasuje do zwykłego zderzaka, a strasznie mi się podoba ten wzór w przeciwieństwie do zwykłego czarnego ori grilla. Niby wg sprzedawcy pasuje do zwykłego zderzaka bez żadnych przeróbek w uchwytach itp, ale to ryżojad dla którego każdy jego produkt pasuje do wszystkiego. Czekać na przesyłkę miesiąc ponad, a później się wkurw.... że coś nie pasuje nikomu się nie uśmiecha...
-
Wymiana świateł przednich na LED/Halogen (Jasna barwa)
Ja z chęcią bym się podpiął pod temat. Ledy już mam kupione ale szukam kogoś z okolicy kto mi je przełoży bo ja kuleje z jakąkolwiek mechaniką itp. Jakby ktoś miał czas od 6 do 10 marca. Kluczbork, Kępno, Wieluń i okolice mogę podjechać. Co to ceny usługi myślę że się dogadamy[emoji5] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana 'bananów' na poliftowe Opolskie i okolica
Witam Poszukuję kogoś kto juz robił moda z wymianą wachaczy na poliftowe w celu zniwelowania wibracji. Chodzi o osoby z woj opolskiego lub okolic Wielunia, Kępna. Chciałbym zadać kilka pytań odnośnie mechaników którzy to zrobią dobrze i nie spartolą roboty z przetaczaniem tulej zwrotnic czy co to tam jest do zrobienia[emoji14] chodzi również o dojście do części bo sam nie mam za bardzo czasu na szukanie[emoji3] Pozdrooo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana 'bananów' na poliftowe Opolskie i okolica
Sorry nie zauważyłem że wszedłem na nie to województwo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka