Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grill RS z alliexpres do zwykłego zderzaka b8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ja z pytankiem odnośnie zakupów z Alliexpres

Mam na oku ten grill: https://pl.aliexpress.com/item/09-12-A4-Black-gloss-black-grille-Painted-ABS-Front-Bumper-Honey-mesh-Grill-Grille-with/32759807349.html?isOrigTitle=true

Ktoś montował u siebie chińszczyznę? Wiem że ori rs4 nie pasuje do zwykłego zderzaka, a strasznie mi się podoba ten wzór w przeciwieństwie do zwykłego czarnego ori grilla.
Niby wg sprzedawcy pasuje do zwykłego zderzaka bez żadnych przeróbek w uchwytach itp, ale to ryżojad dla którego każdy jego produkt pasuje do wszystkiego. Czekać na przesyłkę miesiąc ponad, a później się wkurw.... że coś nie pasuje nikomu się nie uśmiecha...

Opublikowano

Lepiej kup na allegro za ok 500 nie będziesz się denerwowal. W moim wątku o aucie masz taki grill. Polecam.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 godzin temu, Pepik92 napisał:

Witam

Ja z pytankiem odnośnie zakupów z Alliexpres

Mam na oku ten grill: https://pl.aliexpress.com/item/09-12-A4-Black-gloss-black-grille-Painted-ABS-Front-Bumper-Honey-mesh-Grill-Grille-with/32759807349.html?isOrigTitle=true

Ktoś montował u siebie chińszczyznę? Wiem że ori rs4 nie pasuje do zwykłego zderzaka, a strasznie mi się podoba ten wzór w przeciwieństwie do zwykłego czarnego ori grilla.
Niby wg sprzedawcy pasuje do zwykłego zderzaka bez żadnych przeróbek w uchwytach itp, ale to ryżojad dla którego każdy jego produkt pasuje do wszystkiego. Czekać na przesyłkę miesiąc ponad, a później się wkurw.... że coś nie pasuje nikomu się nie uśmiecha...

Zapomniałeś dodać - jak to przy zakupach z Chin - że trafienie na celnika w złym humorze i wysyłce DHLem spowoduje podwojenie kosztów zakupu ;)

Edytowane przez Bruuuum

Opublikowano
  • Autor

Wysyłkę wybrałem zwykła pocztą i koszt całości to ok 600 zł z wysyłką więc nie powinno być problemów

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Za tyle samo kupisz w Polsce od ręki...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Lepiej kup na allegro za ok 500 nie będziesz się denerwowal. W moim wątku o aucie masz taki grill. Polecam.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



Właśnie na allegro nie ma grilla do przedlifta rs look z uchwytem na logo audi wkomponowanym w kratki grilla tylko takie z dokręcanym na grill.
Na ebay koło 1000 zł z wysyłką, a ten mnie wyszedł 600 zł

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Za tyle samo kupisz w Polsce od ręki...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



Nic nie znalazłem spełniającego ten jeden wymóg z tym logiem audi na grillu...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Te podstawki pod logo i rejestrację nie bez powodu sa odkrecane. Na jakiś zlot można zrobić na czysto :) za 400 kupisz taki wiec przeplaciles trochę. Ale jakby coś było nie tak z grillem to aliexpress odda Ci kasę wiec luz.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Te podstawki pod logo i rejestrację nie bez powodu sa odkrecane. Na jakiś zlot można zrobić na czysto [emoji4] za 400 kupisz taki wiec przeplaciles trochę. Ale jakby coś było nie tak z grillem to aliexpress odda Ci kasę wiec luz.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



Mi właśnie zależało na tym żeby była kratka pod logiem taka drobna bo osobiście bardziej mi się to podoba niż czysty grill bez znaczka

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak przyjdzie daj znać z montażu

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Dnia 1.05.2017 o 23:42, Pepik92 napisał:


Mi właśnie zależało na tym żeby była kratka pod logiem taka drobna bo osobiście bardziej mi się to podoba niż czysty grill bez znaczka

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Przyszedł Ci ten grill?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 14.06.2017 o 11:34, D4NTE napisał:

Przyszedł Ci ten grill?

Przyszedł i wydaje się być dość dobrej jakości jak na chińczyka... mankamentem są tylko uchwyty do czujników parkowania które jakiś baran wkleił na jakiś klej na gorąco
Jutro (a w sumie to dzisiaj) jak pogoda pozwoli będę montował z bratem wtedy wrzucę foty już na gotowo

19830201_1045844508851551_1343043014_o.jpg

19858939_1045844498851552_1827247807_o.jpg

Opublikowano

Wygląda nieźle :) :good:

Czekamy na fotki po zamontowaniu!

Opublikowano

Uchwyty na czujniki parkowania sa słabą stroną tych grilli. Czujniki swiruja bo są często krzywo osadzone.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Po operacji wygląda o niebo lepiej?:naughty:

 

2017-07-11 09.42.52.jpg

Edytowane przez Pepik92
Zmiana zdjęcia

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze tylko trochę w dół i szybki na ciemno?

2017-07-12 11.36.03.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.