Igor_es

• Paliwo

Osiągnięcia Igor_es

Reputacja

1. jeśli nie posiadam tych dwóch wejść co mogę zrobić żeby działało poprawnie?
  2. Czy czekają mnie jakieś nieprzyjemne problemy przy wymianie radia z Chorus II na Concert II w Audi A4B6 z 2002 roku?
  3. Wczoraj radio po odłączeniu zasilania włączyło się w trybie "SAFE" niestety kod ktory wydawał się byc kodem odblokowujacym radio (przyklejony na naklejce z tylu radia) nie działa. Dzwoniłem do ASO tam chcą 175 zł. Jaka jest szansa ze moge odnaleźć kod bez potrzeby płacenia za to całkiem sporych pieniedzy?
  4. Czy jeśli potrzebuję 8pinowego wejścia do riadia Chorus II to będzie działała ta zmieniarka mimo, że w tytule napisane jest, że jej przeznaczenie to fiat. http://www.morele.net/nvox-zmieniarka-cyfrowa-emulator-mp3-usb-sd-fiat-8pin-nv1080a-fiat-8pin-618501/
  5. Dzieki bardzo! Wiecie moze czy bedzie sporo różnica kolorów mimo tego samego kodu lakieru?
  6. Posiadam w swoim autku radio Chorus II. Ostatnio zepsuła mi się zmieniarka Sony CDX-T69 i mimo prób naprawy jej wciaz jest nie posłuszna. Denerwuje mnie troche jakość kasety AUX i zastanawiam się co moglbym zrobic, zeby korzystanie z radia samochodowego sprawiało mi radość. Najchętniej wymieniłbym na 2DIN, ale wiem ze jest z tym troche kłopotu. Dodatkowo nie grają mi przednie głośniki i nie wiem czym moze to byc spowodowane. Pozdrawiam
  7. Witam! Jestem kompletnie zielony w tym temacie, a potrzebuje wymienic prawe tylne drzwi i mam ofertę kupna drzwi od kombi, niestety nie jestem pewien czy wejdą one w mojego sedana. EDIT: Czy błotnik z kombi tez bedzie pasować?
  8. Witam! Od września jeżdzę swoim pierwszym autem, Audi A4 B6 1.9 TDI 131 2002.