Treść opublikowana przez SzajbaRybnik
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam, jestem w trakcie montazu czujnikow na tyl w b7 i mam pytanie, dostalem z czujnikami wiazke do przeciagniecia do przodu auta do bezpiecznikow i mam wsumie 6 kabelkow (pomaranczowo-zielony, pomaranczowo-brazowy, czarno-czerwony, brazowy, czerwono-fioletowy, zielono-niebieski) do tego mialem kabel ktory idzie do glosniczka (juz podlaczony) brazowy masa przykrecony do karoserii i teraz moje pytania, mam instrukcje co dostalem z kablem co gdzie podlaczyc i pisze tak: zielono niebieski do wtyczki obd pin 15, czarno czerwony do bezpiecznikow pin 5, czerwony z fioletowym bezpieczniki pin 17, czy jesli w bezpiecznikach i wtyczce mam juz podpiete jakies kabelki (nie wiem z czego one sa) moge sie poprostu w nie wpiac? do tego 2 kabelki pomaranczowo brazowy i pomaranczowo zielony (cany) napisal mi w instrukcji zeby sie wpiac w wiazke glowna pod fotelem co idzie lecz tam nie znalazlem takich kabli za to znalazlem je pod zegarami, czy moge sie w nie wpiac?
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć ma ktoś z was kabel do b7 montuje czujniki parkowania chciałbym je zakodować oczywiście piwko za fatyge dojadę w każde miejsce
-
[1.9 TDI BRB] Szarpie na jałowym
Jak w temacie dosyć często zdarza się że delikatnie szarpie na jałowym biegu szczególnie na rozgrzanym silniku po dłuższej jeździe rzadko się zdarza podczas szarpania nieznacznie spadają obroty, zamierzam poszukać kogoś w okolicy z vagiem tylko jakie logi zrobić? Silnik BRB przejechani 285tyś bardzo proszę o poradę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Siemanko Panowie co tam u was jak widać w temacie cisza może jakieś spotkani starej ekipy?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ktos tu jeszcze ze starej ekipy urzeduje?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie widze juz nie audi a vw i nie polska a niemcy... ;p
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde nie umiem odzyskac starego konta bo z tego mnie nie znacie mialem chyba nick Decks w kazdym badz razie czarne b7 spotowalismy kolo tesco i w sekatej daaawno temu to bylo... wypadaloby rozruszac temat rybnicki ponownie...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czesc wam dawno mnie tu nie bylo oj bardzo dawno co u was?