Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcel2012

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ok zostawię tal jak jest lampy świecą bardzo dobrze teraz tylko za każda zmianą żarówki będę musiał ja przeszlifować . Dobrze ze mam światła do jazdy dziennej dodatkowo to zmiana będzie rzadko . Chyba ze ktoś będzie miał do sprzedania na forum odblysniki to chętnie kupię pozdrawiam
  2. Witam czy mogę wsadzić opony 215/55/16 et 45
  3. Ok światła działają tylko niewiem ci zrobić z tym gniazdem jak przerobić ja żarówkę h7 ?
  4. Marcel2012 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Możecie podpowiedzieć bo niewiem czy rozbierać tego niby pająka ? Czy szukać gdzie indziej tylko gdzie ?
  5. aha a moge to jakoś zmienic na h7 ??
  6. może ktoś mi napisać do jakich żarówek te gniazdo jest ??
  7. H7 do tego gniazda nie chce wejsc wiec żarówke h7 troche na szlifierce przyszlifowałem aby dalej weszła i moim zdaniem jest o wiele lepiej . Tylko robiłem to dla testów i niechce przy każdej wymianie żarówek szlifować ich wiec pytanie czy moge te gniazdo wymienić aby żarówka h7 normalnie weszła gdzie moge takie gniazdo kupić . Narazie bede jezdził tak jak jest bo świeci ładnie . Złożyłem to wszystko ale niemam długich świateł drogowych niedochodzi prąd do żarówki bezpieczniki całe czytałem w innym manualu że przekazniki na manetkach ale mi sie świeci żarowka na zegarach jak wł czy chce mrugnąć to świeci ale drogowe nie
  8. Marcel2012 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Umnie tez dzisiaj niedziałają drogowe i tylko one dodam ze kontrolka na zegarach się swieci wiec jest możliwe ze coś z manetkami skoro jak wł drogowe czy chce mrugnąć długimi to się pali kontrolka a światła nie ? Czy coś innego ? Prąd niedochodxi do świateł bezpieczniki całe
  9. To niejedyny czasem na d2s
  10. Napięcie jest ok tylko . Tylko zastanawia mnie czemu żarówka w soczewkę tzn w gniazdo niechce fo końca wejść jakby inne gniazdo było i odstaje trochę żarówka w długich gniazdo pasuje a mijania nie światło wychodzi częściowo przez tył żarówki bo niekiedy do końca wsadzone . Odblysniki sprawdzałem nowe nie są ale ładne
  11. A jest możliwe ze złe coś podłączyłem i za niski prąd idzie ? W sobotę jeszcze raz wszystko rozkręca i zobaczę
  12. Tak napisałem ze czyściłem soczewkę i wszystko wyciągałem
  13. No właśnie odbłyśnik jest cały niewypalony ładnie wyglada
  14. Witam kupiłem lampy oryginalne valeo do mojej audi z 97 roku w której miałem dzielone bosch według tego manuala podłączyłem lampy i miałem na odwrót krótkie z długimi wiec musiałem inaczej podłączyć okazało się ze kabelki wszystkie pasowały tzn z grywalny się kolorami z nówej kostki do starych przewodów wiec działa jest ok tylko mam problem bo krótkie światła mijania są strasznie słabe . Soczewki wcześniej wyczyściłem odbłyśnik widać tez są w bardzo dobrym stanie lampy z zewnątrz jak nowe a jednak lampy strasznie słabe długie są w porządku macie jakieś pomysły . Regulacja tez nie pomaga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.