Treść opublikowana przez Korbi
-
Pomocy A4 B5 Pełno Wody.
Dzięki własnie dziś to wykreciłem i tam niedości że uszczelka jest to jest tak jak by odływ wody tylko że jak patrze przez ten otwór to widze w środku auto.
-
Pomocy A4 B5 Pełno Wody.
Ten komputer to konsola tak? bo ja zielony jestem w temacie
-
Pomocy A4 B5 Pełno Wody.
Witam kupiłem 3dni temu Audi A4 B5 Sedan i dziś zauważyłem że pod całym dywanem w aucie jest strasznie mokro... Możliwe że są jakiś dziury od spodu nie zaślepione? Bo dziur takich po korozji brak to patrzyłem pod auto... Co to może być odpływ z pod maski jest czysty i wodza schodzi. Pomocy.
-
Audi a4b5 szarpanie gaśnie itp.
A gry czuję zapach benzyny jak jade to możliwe że to uszczelniacze pod listwa wtryskową? Czy to nie ma znaczenia? Temat do zamknięcia.
-
Wentylator A4B5 Sedan.
Aha czyli tak czy siak to musi buczeć i tyle
-
Wentylator A4B5 Sedan.
Ale to mam non stop chodzić? Dziwne.
-
Wentylator A4B5 Sedan.
Niee nie od klimy tylko ten z przodu od chłodnicy klima mi wogle coś nie działa nie wiem czemu.
-
Wentylator A4B5 Sedan.
Witam wczoraj z mojej Audi A4B5 1.6 benzyna 101KM włączył się wentylator i nie chce się wyłączyć. Gdy zgaszę silnik owszem wyłącza się ale gdy tylko odpalę i to nie ważne czy zimny silnik czy ciepły on i tak się od razu włączą co to może byc? Tak gdzieś jest jakiś czujnik czy jak bo ja zielony.
-
Katalizator a przegląd
Dzięki za odpowiedzi ;]
-
Katalizator a przegląd
Siemka czy jak wytne Kata w mojej a4 b5 to przejdzie mi normalnie przegląd czy nie ma szans?
-
Audi a4b5 szarpanie gaśnie itp.
Właśnie i teraz nie wiem co robić bo jest parę opcji ah dobrze że do tego autka cześci tanie jak barszcz Może ktos jeszcze się wypowie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich pasjonatów. Nazywam się Marcin pochodzę z Wrocławia , lat 23. Od dziś jestem posiadaczem audi a4b5 1.6 benzyna 101KM. Odrazu zapraszam do mojego tematu z problemami.
-
Audi a4b5 szarpanie gaśnie itp.
Witam wszystkich. [A4B5] Mam problem dziś kupiłem audi a4b5 1.6 benzyne. Auto strasznie nie równo chodzi nieraz gaśnie na postoju jak daje mu pedał w podłoge to się dławi, nieraz nim szarpie jak np. ruszam ze świateł i daje mu gaz to tak jak by nie dochodziło paliwo. Wiecie od czego to może być? Poprzedni właściciel mówił coś o listwie wtryskowej ale czy to możliwe? Może że nie dostaje prądu bo akumulator jest wyrąbany stasznie. Pozdrawiam i licze na szybką odpowiedzi.