Byłem na diagnozie i padło na poduszki silnika. Wymienie i wtedy zobaczymy.
Temat rozwiązany poduszki silnika padły po wymianie ok. Mam jeszcze taki problem iż podczas ruszania występuje gwałtowne przyspieszenie aż koła miała. Co to może być?
Przeglądałem i widzę że o bo i b7 jest dużo a o b8 nie mogę znaleźć. Podrzuć linka jak możesz.
W b8 vcds nie mogę wejść w bloki pomiarowe 08 . Dlaczego?
WITAM.panowie mam pytanie otóż mój multitronic jest bardzo zrywny przy ruszaniu a koła miela, musze delikatnie ruszać żey nie było takiego efektu. dalej zmiana biegów wygląda na ok. co to może być?
Witam. Panowie mam multitronic 1.8 160 km i mam taki obiaw iż po wrzuceniu D lub R i spuszczeniu a hamulca przez chwilę czuc zawibrowania auta. Tak jakby spadał z obrotów. Czy to normalny objaw. Przebieg 96 k. Proszę o pomoc.
Pomoże ktoś?
spotkał sie ktoś z takim problemem?????
Spotkal się ktoś z czyms takim??????
A DLACZEGO TYLKO ASO. CO TO ZA WERSJA?
A DLACZEGO TYLKO ASO. CO TO ZA WERSJA?
Na aktualizacji mi tak nie zależy jak na tym zeby spolszczenie wgrać. jest taka możliwość w tej wersji?
witam
panowie posiadam w wersji mojego mmi
radio no: 8T1035195H
displey no: 8T0919603A
HW: H01
SW: 0210
jest opcja jakiejś aktualizacji i jak tak to na co? proszę o pomoc.
szukałem na forum i nic konkretnego co można zrobić nie znalazłem