Witam
Od momentu zakupu auta występuje następujący problem.
W każdym momencie można zmienić położenie lewarka bez wciśniętego pedału hamulca jednocześnie możemy wyjąć kluczyk na każdym przełożeniu.
Brak błędów symbol stopy jest podświetlany i gaśnie po wciśnięciu hamulca.
Proszę o pomoc.
Witajcie opisze mój problem z ASB 4 biegi
Nie działa blokada lewarka można zmieniać położenie bez użycia pedału hamulca.
Brak komunikacji ze skrzynia po OBD proszę pomoc