-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie, ma ktoś może z obecnych dojście do części z ASO? Jakiś rabat etc?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
I jeszcze pytanie, czy litera na końcu ma jakieś większe znaczenie? Musi być B? Jest też z literą D.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Napinacz w audi Kraków 874 zł. Chyba najlepiej brać z ASO? Autlog itp reszta zamienników po ok 300 zł więc nie wiem czy nie lepiej raz więcej zapłacić...
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Wymieniam w tym tygodniu olej jak zwykle na Motula x-cess 8100 5w40, jakiś dodatek do oleju polecacie? Płukanki jeszcze nie robiłem, generalnie mi to odradzają, olej zmieniam co 10 tys. lub częściej, może przy następnej wymianie pójdzie smok do czyszczenia i będzie zrobiona płukanka. Póki co, co do tego Motula można dolać żeby lepiej smarowało? Aha, audi dalekie od serii, aktualnie 250km ze 150 avj.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Mial ktos stycznosc z aparts.pl W ofercie maja "oryginalny" napinacz za 640 zl. W opisie pisza oczywiście ze nie sa autoryzowanym przedstawicielem dlatego niższa cena.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Dzwoniłem do paru sklepów i widocznie cos pomylilem. Ale wiem ze w jednym facet upieral sie ze ma oryginal skodowski z czech. Przed sekunda dzwonilem do hurtowni czesci skody w krakowie i maja za 660 zl(na dzialalnosc gosp.) napinacz ale bez zadnych oznaczen, sfrezowane numery, zadnych danych gdzie produkowane ani przez kogo. Sprzedawca mowil ze dla niego to wyglada na orginal ale zeby ominac jakies przepisy, no i na pewn nie chiny bo wtedy maja adnotacje w kompie .
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Mnie niestety dotknął problem rozsypa ego napinacza. Na razie zakładam uzywany ori, ale trzeba sie rozgladac juz za nowym. Dzwoniłem dzisiaj po sklepach, i na farta zadzwonilem do skody, nr czesci identyczny, tylko rozni sie literka na końcu, a ztego co widze po aukcjach to chyba nie ma znaczenia. Może ktos sie wypowie. Dodam ze oryginał skodowski z czech kosztuje ok 700 zl.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema,witam wszystkich. Forum czytuje od jakiegoś czasu, niedługo może sie uda podjechać na spota to sie poznamy, poki co audi u mechanika. Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, czytuje od dawna, od dzisiaj będę tez pisał pozdro
RockyKrk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta