Treść opublikowana przez rajek1233
-
Rozmiar dekielkow
W sumie mało ważne. Ważne żebym dekielki dopasował bo nie mogę zmierzyć tego a chce zamówic żeby mieć jak wrócę z Niemiec
-
Rozmiar dekielkow
A co oznacza napis modul? Bo coś nic na ten temat w necie nie mogę znaleźć
-
Rozmiar dekielkow
A od czego niby jak nie od audi?
-
Rozmiar dekielkow
Mam pytanko czy ktoś może orientuje się jaki rozmiar, wymiar mają dekielki do tych felg? Są to felgi oryginalne 18
-
A4 b7 jaki kolor felg
I wiecie może jaki otwór centrujący mają te felgi?
-
A4 b7 jaki kolor felg
- A4 b7 jaki kolor felg
- A4 B7 1. 8 T BFB po wymianie napinacza chodzi jak diesel
Dzisiaj walczylem pół dnia z zrzuceniem miski olejowej. W misce były z 4 większe kawałki plastików i kilka małych. Troche od rurki bagnetu a trochę pewnie nalecialo teraz bo wymieniłem też rurkę od odmy bo była peknieta. Zobaczyłem właśnie dzisiaj po odkręceniu korka oleju że Góra jest sucha dlatego zrzuciłem miskę. Z tego co piszecie że przy nowym na poczatku sa takie oznaki i do tego może doszło że smok był przytkany trochę i nie dostał na czas oleju i takie mogły być tego rezultaty. Miska założona, silikon nabiera mocy także może w czwartek lub piątek zaleje świeży olej i dam znac co się dzieje dalej- A4 B7 1. 8 T BFB po wymianie napinacza chodzi jak diesel
Witam. Tak jak w temacie wczoraj po wymianie kompletu napinacza z łańcuchem 2 x uszczelniacze uszczelka, komplet popychacze zaworowych i przy tym kompletny rozrząd po odpaleniu chodzi jak diesel, brzeczenie dochodzi z okolic napinacza. Pierwsze dwa odpalenia silnik wszedł na obroty i po chwili spadał jakby miał zaraz zasnąć i za chwilę znowu wchodził na obroty i tak z 3 razy aż w końcu zgasł. I tak przy 3 odpaleniu już było normalnie. Jaka może być przyczyną pracy nowego napinacza firmy SWAG?- A4 B7 1. 8 T BFB Wymiana rozrządu
Witam. Mam pytanie odnosnie wymiany rozrządu w a4 b7 1.8 t bfb. Czy wymiana różni się czymś od wymiany w a4 b6? Czy warto kupic do wymiany blokadę napinacza?- Wymiana rozrządu 1.8 T BFB pomocy :)
Witam. Czy jest może jeszcze ktoś kto sprzedaje kompletne rozrządy na forum z dobrego źródła? Czytałem tematy ale u Dzika już nie widzę sprzedaży. Pacjent to a4 b7 1.8 T kod silnika BFB- Brak napięcia na wtyczce elektrozaworu w Audi A4 B5 1.9 TDI
No właśnie masa sprwawdzana była,:/ auto poszła do elektromechanika i dam znac co i jak- Brak napięcia na wtyczce elektrozaworu w Audi A4 B5 1.9 TDI
Sprawdzałem ? już nie mam pomysłów- Brak napięcia na wtyczce elektrozaworu w Audi A4 B5 1.9 TDI
Tylko że napięcie jest mierzone na odpietej wtyczce i go nie ma a elektryka jest stara więc nawet jak są inne to napięcie powinno być na wtyczce, dobrze mówię?- Brak napięcia na wtyczce elektrozaworu w Audi A4 B5 1.9 TDI
- Brak napięcia na wtyczce elektrozaworu w Audi A4 B5 1.9 TDI
Tak- Brak napięcia na wtyczce elektrozaworu w Audi A4 B5 1.9 TDI
- Brak napięcia na wtyczce elektrozaworu w Audi A4 B5 1.9 TDI
Witam. Po przekładce silnika z afn na afg silnik nie odpala. Przekładany był silnik a ECU i wiązka elektryczna została od AFN-a. Problem polega na tym że na wtyczce od elektrozaworu nie ma napięcia. Od pinu wtyczki do wtyczki w ECU jest przepływ czyli z kablem raczej ok. Przekaźnik sprawdzany, zamieniany na inny więc to też odpada. Czy to może być ECU że nie daje napięcia? W załączniku zdjęcie błędów które występują. Dzięki i pozdrawiam- Przekładka silnika 1.9 AFN na AVG
Tak zrobię. A w związku ze sprzęgłem tzn?- Przekładka silnika 1.9 AFN na AVG
Oby tak było to jeszcze pytanie czy warto coś zrobić wymienic przy przekładce silnika z racji tego że wszystko będzie na wierzchu?- Przekładka silnika 1.9 AFN na AVG
Jednak biorę cały silnik z osprzętem a nie goły słupek. Czyli będzie zabawa z kompem tak?- Przekładka silnika 1.9 AFN na AVG
Tzn ze jak podłącze wszystko pod stary osprzęt to kąty wtrysku itd będzie wszystko pasować ze starym kompem?- Przekładka silnika 1.9 AFN na AVG
Witam. Mam pytanie odnośnie przekładki silnika. Obecnie w aucie zamontowany jest silnik 1.9 AFN lecz uległ awarii i mechanik powiedział mi że to raczej pierścienie ponieważ jeden z cylindrów nie ma prawidłowej kompresji a że silnik ma już 340 tys nalatane i pewnie jeszcze było coś cofane doszliśmy do wniosku że chyba lepiej byłoby wymienic silnik. I tu pytanie jak by to wyglądało bo mój kolega ma taką Audi po stluczce ale jest tam silnik AVG. Czy byłbym w stanie sam to zrobić, chodzi mi bardziej o to czy te silniki różnią się na tyle jakimiś podzespolami że musiałbym oprócz samego słupka jeszcze coś wymienic? I czy potrzebny byłby fachowiec z kompem żeby coś zaprogramować? Dzięki i pozdrawiam- Prośba o analize logów w 1.9 TDI AFN
tak ogladam ten filmik i widze ze moja sztanag na pewno nie wykonuje takiego zakresu ruchu a wiec na pewno bedzie czyszczonko no ale cisnienie tez sprawdze jak przyjdzie sprzet a co do zalozenia turbiny po czyszczeniu to trzeba wstrzyknac troche oleju do wezyka smarowania turbiny ?- Prośba o analize logów w 1.9 TDI AFN
ok wlasnie zamowilem wakuometr i uszczelki do turbiny , jezeli mowisz ze to banalne to sie za to zabiore jak przyjda czesci zamowilem tez zaslepki do egr'a i mam zamiar wybebeszyc katalizator no ale to zapewne nie zlikwiduje notlaufow - A4 b7 jaki kolor felg