Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analize logów w 1.9 TDI AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

To jest mój pierwszy post więc z góry przepraszam za błędy .

Tak jak wyżej w temacie proszę o analizę logów . Od nie dawna zauważyłem ze moja audi nie chce jechać jak by to byl DI a nie TDI.

Załaczam do tematu logi i kody błędów . Dziękuje i prosze o szybką pomoc

Logi statyczne:

http://vaglog.pl/log_262892.html

http://vaglog.pl/log_262893.html

http://vaglog.pl/log_262894.html

http://vaglog.pl/log_262895.html

http://vaglog.pl/log_262896.html

http://vaglog.pl/log_262897.html

http://vaglog.pl/log_262898.html

http://vaglog.pl/log_262899.html

http://vaglog.pl/log_262900.html

Logi BS :

http://vaglog.pl/log_262901.html

http://vaglog.pl/log_262902.html

http://vaglog.pl/log_262903.html

http://vaglog.pl/log_262904.html

Logi dynamiczne :

http://vaglog.pl/log_262905.html

http://vaglog.pl/log_262906.html

http://vaglog.pl/log_262907.html

http://vaglog.pl/log_262908.html

http://vaglog.pl/log_262909.html

http://vaglog.pl/log_262910.html

http://vaglog.pl/log_262911.html

Kod błędów :

1 Fault Found:

17958 - Charge Pressure: Control Deviation

P1550 - 35-10 - - - Intermittent

Edytowane przez rajek1233

Opublikowano

to tak z grubsza:)

-dawke można ruszyć na 3-3,2mg

-kąt do delikatnej poprawy na 49-51 najlepiej 53-55

-egr zaciety badź n18/wężyki

-hmm turbo niema doładowania do sprawdzenia n75, wszystkie wężyki, jesli bd ok to musisz zobaczyć wakuometrem jakie jest podciścnienie na węzyku od gruszki bo może być to vacu pompa jak nie to szukamy dalej

hamulce są?

Edytowane przez baca2309

Opublikowano
  • Autor

to tak z grubsza:)

-dawke można ruszyć na 3-3,2mg

-kąt do delikatnej poprawy na 49-51 najlepiej 53-55

-egr zaciety badź n18/wężyki

-hmm turbo niema doładowania do sprawdzenia n75, wszystkie wężyki, jesli bd ok to musisz zobaczyć wakuometrem jakie jest podciścnienie na węzyku od gruszki bo może być to vacu pompa jak nie to szukamy dalej

hamulce są?

Hmm .. Hamulce sa , raczej nie zauwazylem zeby cos sie zmienilo no ale musze zalatwic wakumetr i to sprawdzic vacu .

Co do egru jak jest zaciety warto go wyczyscic ?

N75 sprawdzic zamieniajac z N18 ?

A usunac blad 17958 ?

Postaram sie to jak najszybciej zdiagnozowac i wrzucic na forum

Opublikowano

egr najlepiej zaśleepic blacha

mozesz zamienić i zobaczyć czy bedzie jaka kolwiek róznica

usuń i zobaczymy czy na drugim zaworku też wyskoczy

Opublikowano
  • Autor

egr najlepiej zaśleepic blacha

mozesz zamienić i zobaczyć czy bedzie jaka kolwiek róznica

usuń i zobaczymy czy na drugim zaworku też wyskoczy

zamienilem n18 z n75 i nie ma roznicy , dalej przechodzi w tryb awaryjny a co do bledu usunalem i dalej sie pojawil

wezyki sprawdzalem i jest ok

tak czytam podobne posty i zastanawiam sie nad samodzielnym czyszczeniem turbiny choc sciagalem i zakladalem wezyk z gruchy i sztanga w jakims zakresie sie ruszala ;/

Opublikowano

sam niedawno czyściłem pierwszy raz i powiem ci ze jest to banalne:P ja akurat mam dostep do myjki ultradzwiekowej,

mozesz odkrecic gruszke , sa 2 nakretki od dołu i wtedy zobaczyc jak sztanga sie rusza, mi sie też wydalwało ze troche chodzi ale jak rozebrałem to zero ruchu tak zapieczone

Edytowane przez baca2309

Opublikowano
  • Autor

sam niedawno czyściłem pierwszy raz i powiem ci ze jest to banalne:P ja akurat mam dostep do myjki ultradzwiekowej,

mozesz odkrecic gruszke , sa 2 nakretki od dołu i wtedy zobaczyc jak sztanga sie rusza, mi sie też wydalwało ze troche chodzi ale jak rozebrałem to zero ruchu tak zapieczone

ok wlasnie zamowilem wakuometr i uszczelki do turbiny , jezeli mowisz ze to banalne to sie za to zabiore jak przyjda czesci :)

zamowilem tez zaslepki do egr'a i mam zamiar wybebeszyc katalizator no ale to zapewne nie zlikwiduje notlaufow

Opublikowano

jesli cisnienie bd ok -0,6 to jest ok i trzeba czyścić :) i bd żył

Opublikowano
  • Autor

jesli cisnienie bd ok -0,6 to jest ok i trzeba czyścić :) i bd żył

tak ogladam ten filmik i widze ze moja sztanag na pewno nie wykonuje takiego zakresu ruchu a wiec na pewno bedzie czyszczonko no ale cisnienie tez sprawdze jak przyjdzie sprzet :)

a co do zalozenia turbiny po czyszczeniu to trzeba wstrzyknac troche oleju do wezyka smarowania turbiny ?

Opublikowano

tak najlepiej 2x strzykawki ,powoli wstrzykujesz olej i palcem powoli krecisz wirnikiem w lewo:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.