Treść opublikowana przez mroz1sty
-
Audi A4 B5 mr0z1sty
Witam Kolego, rozrząd "INA", olej Motul 8100 x-cess 5w-40.
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
No piękny piękny wypasiona sztuka. Lecz nie zmieniałbym tiptronica bo moim zdaniem daje spokojnie radę np w moim 1.8t a w trasie wygoda
-
Audi A4 B5 mr0z1sty
Rorzad w boschu ale nie boscha bo się zlamili, jakiejs niemieckiej firmy dobrej potem sprawdzę na fv i napiszę. Dzięki Ona zaczyna mi się wieszać wtedy gdy auto stoi jak jest gorąco na dworze, jak jest chłodniej to wszystko jest okey: P Jeszcze nie sprawdzałem ile od 0 do 100 , ale musiałbym to dokładnie zmierzyć tylko nie wiem jak startować automatem porzadnie
-
Audi A4 B5 mr0z1sty
Hej, chciałbym również przedstawić swoją perełkę, talentu rozpisywania się nie mam, postaram się wzorować na innych. Audi kupiłem 2 tygodnie temu, wcześniej posiadałem też Audi A4 b5 ale z rocznika 96 która cały czas mi się psuła. Dane techniczne: - Audi A4 B5 - Rocznik: 1999 - Nadwozie: sedan - Silnik: 1.8T 150KM - Skrzynia biegów: Automatyczna (Tiptronic) - Klimatronik - 2x szyby elektryczne (przód) - Zamontowany gaz BRC (pół roku temu) Od razu na starcie zrobiłem w Bosch Service: - Rozrząd komplet z mikropaskiem - Wymiana oleju w silniku wraz z wszystkim filtrami - Wymiana oleju w skrzyni biegów - Dobicie i odgrzybienie klimatyzacji Na chwile obecną nie mam nic więcej do roboty jeżeli chodzi o silnik i zawieszenie. Plany: - Zmiana felg na 18'' - Modyfikacja na 2DIN - Polerowanie auta oraz malowanie przetarć Na razie zdjęcia tylko z zewnątrz, wieczorem dorzucę środek Dodaje środek jak obiecałem od 0 do 100 km/h
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Powodzonka z zakupem Ja pracuje we Wro więc pewnie nieraz się miniemy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Powodzonka z autem i mało awarii :)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Powodzonka z autem i mało awarii Ja Świdnica, więc pewnie możemy się spotkać na pogaduchy o naszych a4 b5 1.8t
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Powodzonka z autem i mało awarii
-
Pompka zamka centralnego, jakie numery ?
Również dziękuje
-
Pompka zamka centralnego, jakie numery ?
Witam Serdecznie wszystkich Klubowiczów, Mam gorącą prośbę, czy ktoś mógłby mi podać jakie są numery pompki zamka centralnego do Audi A4 B5 1.8T rocznik 1996, jest wiele rodzajów nie wiem jaka zamówić na allegro. Niestety u mnie w aucie kupiłem bez i nie mam jak spisać. Z góry dziękuje bardzo.
-
Problem z podgrzewaniem sondy Lambda - po wymianie dalej ten sam problem
Na chwile obecna dzięki użytkownikowi --Rafcio-- udało mi się ustalić, że mechanik założył nie ta sondę co trzeba. Jak zamówię i wymienię dam znać.
-
Problem z podgrzewaniem sondy Lambda - po wymianie dalej ten sam problem
Witam Serdecznie, Od dłuższego czasu nie mogę rozwiązać problemu z sonda lambda, która wymieniałem jakieś kilka dni temu. Przed wymiana wyskakiwał błąd : 00635 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: beforce CAT, 28-00 - Short to B+ Po wymianie dalej to samo czyli: 00635 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating: beforce CAT, 28-00 - Short to B+ Postanowiłem więc wymienić sondę na nowa ponieważ taka decyzje wydał mój mechanik. Po wymianie sondy, problem niestety dalej wyskakiwał na VAG'u, więc od poczatku do końca mechanik sprawdził wszystkie kable czy niema jakiegokolwiek zwarcia, wszystko OK, powiedział że problem może być z komputerem sterującym, ponieważ sonda ma napięcie 0,5 V. Chciałbym się od Państwa dowiedzieć czy to może mieć co kolwiek wspólnego z komputerem sterujacym, który zbiera informację na temat dawki paliwa i powietrza ? @ Prosiłbym moderacje o przeniesienie do działu Silniki Benzynowe 1.8T, ponieważ pomyliłem działy. Objawy które występuja: - Minimalnie wyższe spalanie - Jak dodam mocno gazu to szarpie autem tak jak by nagle odcinał paliwo, częściej przy obciążeniu (niebezpieczne przy wyprzedzaniu przekonałem się) objaw na LPG oraz benzynie. Proszę o pomoc za co się zabrać, jak to dokładnie zdiagnozować i co mam w tym przypadku zrobić ? Z góry serdecznie dziękuje za pomoc. Proszę o przeniesienie do działu silniki benzynowe A4 1.8T
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Serdecznie wszystkich Zarejestrowałem się na forum ponieważ stałem się posiadaczem Audi A4 B5 1.8T, w zwiazku że mam troche z nia problemów często wchodzę na te forum. W zamian za pomoc mogę zaoferować w dobrej najniższej cenie najwyższej klasy serwery dedykowane oraz usługi programistyczne i administracyjne.