Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skapi3

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A powiedz mi jak lepiej jechac z zamknietymi klapami czyli ze spreyna czy z otwartymi bo czy tak cy tak muli strasznie jestem na terenach hesji w niemczech duzo gorek i brak mocy by podjechac na nie na 5 biegu 4 jeszcze jakos idzie po wyjeciu sprezyny i skasowaniu brak bledow po okolo 20 km jazdy
  2. A co ze spalaniem nie wzrosnie
  3. Masz racje sztanga gruszki jest peknieta na dodatek membrana dziurawa no i teraz pytanie jak otworze klapy na max po usunieciu sprezyny jest moc moge tak wracac mam 600 km
  4. chodzi ci o ta gruszke od kierownic w kolektorze ssacym Zawartość dodana 5 minutes later chodzi o gruszke kolektora ssacego od kierownic tak
  5. witam zacznę od tego ze wyjechałem za granice i moja audi straciła moc po podpięciu do kompa jest widoczny błąd 17519 czyli zbyt uboga mieszanka sondy lambda HO2S. i teraz moje pytanie czy moge tak wracac do polski i robic to w domu czy wymienic teraz i tutaj no i ktora to sona jesty bo sa dwie. z gory dziekuje za pomoc
  6. Witam Jako ze jestem laik to przepraszam z gory jesli cos nie tak ogarnelem na forum problem jak w temacie spolszczone RNS-D DX po spolszczeniu gada dalej po angielsku mimo zniany jezyka. menu mam po polsku natomiast po wyborze jezyka na polski dalej mam angola. zmienie na niemiecki szprecha na francuski to zaboli itd a dam na polaka i mam angielski. zanacze ze mam u siebie licznik z kolorowym fisem pomocy bo rece opadaja
  7. czyli co kompa podpiac i 4 bieg i od 2 tysiecy obrotow do konca pozniej 5 i tez do konca i zamiescic logi ???
  8. witam posiadam A4 B6 2,0 2004 r i również borykam sie z tym błędem zbyt uboga bogata mieszanka dodam ze kierownica kolektora ssącego działa i jest sprawna w 100 % moje pytanie gdzie szukac problemu co sprawdzić i jak posiadam vag ale to moje pierwsza jednostka PB wcześniej same diesle nagrałem prace kierownicy można rzucić okiem będę wdzięczny za każda sugestie :banan:
  9. witam Zaczne od tego ze jestem tu nowy wiec jesli gdzies daje plamy to sorry zakupiłem auto z taka navi i mam problem zniszczona płyta z mapa niby zrobiłem kopie clone cd ale płyta nie chodzi potratuje kto mapkami do tej navi moge nawet odkupic w rozsadnej cenie bo ASO mnie zabilo cena 999 zl ratujcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.