Treść opublikowana przez artur.darowski
-
czujnik ciśnienia klimatyzacji
U mnie było podobnie. Kupiony najtańszy czujnik oznaczony jako OE na alledrogo i działa bez problemu. Proponuję nie przepłacać za czujnik z ASO
-
Audi a4 b8 niesprawna klimatyzacja
I jaki był werdykt?
-
2.0 143 KM czy nie za słaby
Posiadam teraz A4 B8 2.0 136km multitronic. Demon prędkości to to nie jest, do setki daje rade potem gorzej. Audi do spokojnej jazdy któremu jednocześnie nie brakuje mocy żeby bez problemów coś wyprzedzić. Przesiadłem się z A6 C5 2.8 quattro tam było troche lepiej z przyśpieszeniem no i quattro którego mojej żonce brakuje najbardziej. Skrzynia multitronic pracuje inaczej i trzeba się do niej przyzwyczaić. Co nie zmienia faktu że jest świetna, pracuje znakomicie i jest mega wygodna. Polecam taką konfiguracje samochodu. Wysłane z mojego Fire Phone przy użyciu Tapatalka
-
Kodowanie skrzyni - co i jak?
Jezeli chodzi o kodowanie skrzyni i Vcds poczytaj http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/audiB5.html Wysłane z mojego Fire Phone przy użyciu Tapatalka
-
Schemat świateł
Przed zmiana manetki miales podobnie? Sprawdzaliscie w Stering Whell jaki blad wywala? W B7 ktore jest u mnie w rodzinie tez byl problem z swiatlami. Do swiatel nie dalo i nie da sie wejsc i to Chyba normalne ale problemy z nimi wywalal w Stering Whell byl to problem z przelacznikiem swiatel go tez sprawdz z miernikiem. Wysłane z mojego Fire Phone przy użyciu Tapatalka
-
Schemat świateł
Sorry z gory za brak polskich znakow. Skoro juz zamowiles kabel to sprawdz w central electronics jakie bledy wywala. Tak na marginesie to czego uzywal mechanik ze sie nie polaczyl i co ty zamowiles? Wysłane z mojego Fire Phone przy użyciu Tapatalka