Treść opublikowana przez 2.8V6Quatrro
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
Co w tym ksztalcie takiego niezwyklego?
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
Jak narazie testowałem tylko środek do wnętrza i czyszczenia felg i jak dla mnie robi robotę jedno i drugie na dniach mam zamiar zabrać się za plastiki z mleczkiem od nich podobno działa cuda Dzisiejsza przymiarka strumiennica i filtr powietrza od Weglarski Mag Sport. Nie wiem jak to wyglada z mocą ale dzwięk jak najbardziej na plus:) Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
Kilka nowych gratów oraz mały zestaw od shiny garage Oraz mam pytanie ktoś wie może co to za dokładka ?
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
Jakie koszta tego i jak dlugo to trwa?
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
No chętnie niestety od 2 lat mieszkam w Holandii I w Brzegu jestem dość rzadko Nareszcie dotarł czujnik poziomu paliwa 15 min zabawy i po sprawie w końcu wiem ile mam paliwa Przy okazji mam pytanie czy jest ktoś kumaty na forum kto wymieni mi fis ? Dawno mnie nie było a trochę się podziało miedzy innymi -Kompletny rozrząd INA -Świece oraz przewody NGK -Świeży olej i filtry -Przegląd podtlenku LPG -Komplet hamulców przód tył ATE -Komplet wahaczy przód SWAG -Przeguby przód wewnętrzne oraz zewnętrzne lewa oraz prawa strona wraz z olejem skrzyni biegów. -Nowe żarniki Philips -Dołożone komfortowe kierunki -Zmiana chinskiej centralki od zamka na inna chinska ale juz z kluczykiem scyzoryk -Nowa nie dziurawa klapa tył to chyba było by na tyle przez ten miesiąc
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
Dokładnie z Brzegu
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
Jako ze weekend deszczowy i brzydka pogoda postanowiłem okleić sobie z nudów plastik wokół lewarka bo był już w stanie agonalnym male spyfoto Oraz żeby nie było za kolorowo dzisiejsze wkur... poranne ktoś postanowił poprawić wygląd mojego lusterka :]
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
ok tak myślałem a klocki i tarcze dobierać tez z c5 ? oraz jaki zestaw polecacie
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
Dlatego poczekam jeszcze może trafi się coś bliżej mnie w dobrej kondycji Przy okazji mam 2 pytania może ktoś pomoże mianowicie wymieniłem ostatnio całe oświetlenie wnętrza i pojawił się problem z lewą stroną czyli lampka na nogi i w drzwiach przód oraz tył przestały działać cała reszta działa co może być przyczyną ? bezpieczniki wszystkie sprawne. A druga sprawa to hamulce za miesiąc czeka mnie wymiana hamulców tarcze i klocki mianowicie chodzi mi po głowie zmiana przodu na 312mm. I pytanie co potrzebne jest do zmiany? z tego co wyczytałem to potrzebne mi są tylko jarzma z 312mm ?
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
Dlatego raczej srednio szukam na allegro bo nigdy nie wiadomo co przyjdzie na zdjeciu igla a przyjdzie kupa jaka mam teraz i tak do poprawek lusterko mam juz wieksze ale dzieki za checi
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
No ja własnie też szukam tylnej klapy bo moja juz prawie na wylot przeżarta ale cieżki temat;)
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
Kolorek ladny ale czesci blacharskie w tym kolorze jak na lekarstwo
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
No staram się dbać koło napewno wpadnie tylko jeszcze nie mam pomysłu jakie
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
Zmiana koła na jakąś 18" wywalenie org audio prawdopodobnie razem z rns które teraz siedzi i montaż jakiejś stacji. Ogarniecie wnetrza bo dekory powycierane oraz ta kierownica kompletnie mi nie leży:) no i oczywiście fis do wymiany:) to tak na poczatek. Myslalem też o plastidipie na cale auto w kolorze gunmetal. Takze wszystkie tu wymienione graty jak kiera audio rns felgi od dziś do kupienia jak by ktoś potrzebował heh:)
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
Witam od niedawna jestem w posiadaniu Audi A4 B5 Rok: 1999 Silnik: 2.8 APR(193km) Skrzynia: Manualna Napęd: Quatrro Wyposażenie: xenon, grzana skóra, el. lustra szyby oraz szyberdach, esp, abs, rns d, klima, full fis, tempomat, grzane spryski itd. Auto posiadam od 2 miesięcy po zakupie podstawowy przegląd oleje filtry paski, nowe opony oraz komplet oświetlenia led Do ogarnięcia ogniska rdzy na drzwiach kierowcy oraz klapie, wnętrze, wydech oraz koła Kilka fotek :
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem tutaj nowy mam na imię Mateusz od niedawna posiadam a4 b5