-
Wspólne granie online PS4
Steav chyba tylko my gramy w fife ;p Już mi dobrze śmiga net więc można coś zagrać
-
Wspólne granie online PS4
Grywa ktoś jeszcze w GTA V Online ?
-
Wspólne granie online PS4
Grywasz jeszcze w Fife 15 ?
-
Wspólne granie online PS4
SteavA4Klub dzięki za zapro na PS4 dzisiaj wieczorem powinienem coś grać, chętnie pyknę meczyk w Fife ktoś jeszcze grywa w FIF15 ? może jakaś lige zorganizujemy lub turniej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Wspólne granie online PS4
PS4 - Damiann073 Fifa 15 Gta 5 NSF NBA 2K16 Watch Dogs Wiedźmin Chętnię się ustawię na Fifkę lub Gta Online Ktoś chętny ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem nowy na forum i świeżym posiadaczem Audi a4 B7 Chociaż nasza przyjaźń zaczęła się dość trudno myślę, że już będzie tylko przyjemnie A dokładnie to tydzień po zakupie okazało się, że do płynu chłodniczego idą spaliny - głowica do roboty. Audiczka w poniedziałek staje na warsztat ;/