Witam wszystkich,
udało mi się kupić ładną zadbaną b7 cabrio.
jedyna rzecz która błaga o wymianę to sprzęgło, nie ślizga się ani nie wydaje dziwnych dźwięków, ale łapie na ostatnim centymetrze. Problem z którym się mierzę to dobranie sprzęgła do 1.8t bfb 163 konie skrzynia 5. Pokazuje mi w katalogach tylko Valeo z przejściem na zwykłe koło zamachowe. Gdzie dla sedana są zestawy luka sachsa itd. Czy ma ktoś doświadczenie co na 100% podejdzie i co proponujecie wybrać? Nie mam w planach podnosić mocy.
Z góry dzięki za pomoc