Treść opublikowana przez samuraj995
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Na Mierzynie masz jeszcze szrot
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Ok jutro sprawdzę kable za schowkiem. Silniczki juz podmienialem
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Instalację mam ori pod xenony. Silniczki w lampach działają. Przed nieudaną procedurą ustawiania świateł wszystko smigalo, a teraz niemogę dokończyć procedury bo mam błąd 01539
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Napięcie na wtyczce jest i wynosi 1.5v podmiana nic nie dala Była instalacja i działało. Zmieniłem lampy na bixy chciałem je wyregulować i o tyle mam z poziomowania
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
No w rejonie trochę lipa
-
[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
Spoko fura zrobiona ze smakiem
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Napotkalem na problem. wywala mi blad 01539 wyregulowac swiatla... po przekreceniu zaplonu robi test swiatel napiecie na wtyczce czujnika wynosi 1.5v. Napiecie na przednim czujniku wynosi 0.5v na tylnim 0.02v. Wymienilem czujnik na sprawdzony od kolegi i dalej napiecie 0.02v. gdzie szukac przyczyny?
-
Naprawa felg 18
Gdzie w szczecinie dobrze naprawia mi felge 18?
-
Tołdi 1,9TDI [168KM/381Nm][BOSE][BIXY A6C7][BILSTEIN B6] [EIBACH PRO KIT] [AVF] LZ9W Sedan
Teraz szukam dokladek w kolor jak by ktos cos widzial albo mial na sell
-
Tołdi 1,9TDI [168KM/381Nm][BOSE][BIXY A6C7][BILSTEIN B6] [EIBACH PRO KIT] [AVF] LZ9W Sedan
W tym tygodniu wpadło: -springi Eibach Pro Kit -amory Bilstein B6 -Nowe palniki d1s Osram Niestety pożyczyłem Audi narzeczonej która wjechała w dziurę i uszkodziła mi felgę :/
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Duzo roboty z czarną podsufitką?
-
Tołdi 1,9TDI [168KM/381Nm][BOSE][BIXY A6C7][BILSTEIN B6] [EIBACH PRO KIT] [AVF] LZ9W Sedan
Et45 ale dałem dystanse do przodu 10mm na tył 15mm
-
Tołdi 1,9TDI [168KM/381Nm][BOSE][BIXY A6C7][BILSTEIN B6] [EIBACH PRO KIT] [AVF] LZ9W Sedan
Gwint odpada już mam zakupiony zestawik Eibach Pro Kit do tego przednie amory bilstein b6. Mam tylko dylemat co do amorów na tył :/
-
Tołdi 1,9TDI [168KM/381Nm][BOSE][BIXY A6C7][BILSTEIN B6] [EIBACH PRO KIT] [AVF] LZ9W Sedan
Dzisiaj wpadły dystanse 15mm tył i 10mm przód. W tym miesiącu mam zamiar montować bilsteina b6 i springi Eibach Pro Kit do tego wymienię górne wahacze bo coś zaczyna skrzypieć...
-
Tołdi 1,9TDI [168KM/381Nm][BOSE][BIXY A6C7][BILSTEIN B6] [EIBACH PRO KIT] [AVF] LZ9W Sedan
-
[B6 AVF] Szarpanie na wolnych obrotach
Od dawna borykam się z problemem szarpania na wolnych obrotach (obojętnie czy silnik jest zimny czy rozgrzany) Byłem z tym u tunera który wgrał nowe mapy paliwa (niestety nic nie pomogło) silnik w serii wykazał 140KM i 319Nm wtryski ok turbina bez nagaru... w czym może być problem? Dodatkowo ostatnio mój silnik zaczął dość głośno chodzić w porównaniu do innych 1,9tdi :/
-
Sporo zaniżyli mi odszkodowanie?
sam blotnik w aso 1198pln mam już wycenę rzeczoznawcy na 4786.68pln Zobaczymy ile da sie ugrać
-
[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
Normalnie na początku jak brak bliźniak mojej Felgi 17?
-
Tołdi 1,9TDI [168KM/381Nm][BOSE][BIXY A6C7][BILSTEIN B6] [EIBACH PRO KIT] [AVF] LZ9W Sedan
Wpierw malowałem, ale ze względu na odpryski szybko zeszlifowałem i okleiłem czarnym matem. Aktualnie jestem na etapie poszukiwań felg 18
-
Sporo zaniżyli mi odszkodowanie?
ok sorki chodziło mi o błotnik Rzeczoznawca wycenił mi szkode na 3500zł ale winszuje sobie za taką wycene 350zł oczywiscie wystawi mi FV VAT i ponoć ubezpieczyciel musi mi zwrócić za to pieniądze
-
Sporo zaniżyli mi odszkodowanie?
Miałem rysę na nadkalu ale byla ona tak znikoma że tego nie naprawiałem. Auto mam 100%bezwypadkowe na ori częsciach a oni liczą mi jakieś dziadowskie zamienniki. Jutro będę szukał jakiegoś niezależnego rzeczoznawcę aby mi to wycenił i dopiero wtedy wyślę im odwołanie
-
Sporo zaniżyli mi odszkodowanie?
Jakiś miesiąc temu miałem kolicje z dziadkiem (wymusił i zachciało mu sie skręcić z lewego pasa w prawo) posiadam uszkodzony lewy błotnik oraz felgę. Jak widać ubezpieczyciel wymyślił sobie iż miałem już wcześniej uszkodzony błotni -.- co jest totalną bzdurą.
-
Tołdi 1,9TDI [168KM/381Nm][BOSE][BIXY A6C7][BILSTEIN B6] [EIBACH PRO KIT] [AVF] LZ9W Sedan
Chciałem wam przedstawić mojego tołdiego którego posiadam od 8miesięcy. Wyposażenie: -ori xenony -zmieniarka 6CD i to tyle co miała seryjnie Plany zrealizowane : -zawieszenie Eibach Pro Kit zamontowane -Nagłośnienie BOSE - zamontowane -Pomalować wnętrze lamp na czarno/Zakupione ori bixy -Wymienić projektory/zmienione na soczewki od b8/ aktualnie z a6c7 -Oświetlenie wnętrza LED/Zrobione -DRL w drogowych/Zrobione -Pozycyjne zmienione na LED W5W T10/ Zrobione -Oświetlenie tablicy LED/Zriobine -Zmienić hamulce na 312mm/czekają na założenie -Wgrać chipa/zrobione seria 140km/319Nm---- 168KM/381Nm -Dołożony pełen FIS oraz Tempomat Zmiana modułu na "N"/Zrobione -Dekory szczotkowane aluminium/Zrobione -Atrapa w czarny mat/Zrobione -Żółte fogi/Zrobione -Felgi ASA AR1 r18 dunlop sport maxxxx -Zima felgi z a4b8 r16/ Opony /nokian Do zrealizowania: -Listwy oraz dokładki w kolor -Fotele sporty Wykonane naprawy: -Wymieniony olej na motul i filtry -Zregenerowana maglownica -Wymieniony kpl wahaczy na lamfordera -Regeneracja turbiny -Wymieniony rozrząd W dniu zakupu przebieg 290tyś: Aktualnie (przebieg 313tyś i dalej rośnie):
-
Awaria poziomowania :(
wybieram 04 Basic settings Wybierz grupę 001 klikam go i widnieje tylko error... nic nie mogę zrobić.
-
Awaria poziomowania :(
Okablowanie od modułu do czujnika sprawdzone. Wszystkie przewody sprawne :/ wtyczkę od czujnika czyściłem już kontaktem...