Treść opublikowana przez samuraj995
-
Awaria poziomowania :(
Zmagam sie już od dość dawna z awarią systemu poziomowania xenonów. Wszystko zaczelo sie od tego jak chcialem przeprowadzić procedurę ustawiania świateł.... wszystko wykonałem tak jak opisane: "auto na równym podłożu... zwolniony ręczny..." lecz w trakcie wywaliło mi błąd 01539 którego nii uja nie mogę usunąć! Sprawdziłem napięcie na czujnikach którę wynosiło: przód 0,6V tył 0,03V. Sprawdziłem napięcie na wtyczce które wynosi 1,23V więc wymieniłem czujnik i dalej napięcie czujnika w VCDS stoi na 0,03V. (Dodam, że wymieniałem już 4 różne czujniki i na wszystkich lipa. Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły co z tym działać?
-
Problem z poziomowaniem
Ktoś ma pomysł jak sprawdzić wiązkę od czujnika tylnego Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z poziomowaniem
Tylko to. Jak wykasować ten błąd Żebym mógł dokończyć adaptację Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z poziomowaniem
Nie mogę dokończyć adaptacji ponieważ mam błąd Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z poziomowaniem
Podczas próby ustawienia xenony wywaliło mi błąd 01539. Błędu nie mogę w żaden znany mi sposób usunąć aby dokończyć regulacje xenonow. Tylni czujnik pokazywał cały czas napięcie 0.03v po wymianie na inny pokazuję 0.02v https://vimeo.com/200373199 Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Szczecin - Wymiana zerwanych świec żarowych
Papke bosch servis jak jedziesz na stargard. Wymienili zerwana swiece. Na Ustowie tez cos takiego ogarniaja Wysłane z mojego SPH-L720 przy użyciu Tapatalka
-
Montaz hella 3 w bixenonie
Czy z mocowaniem projektorow z a6 c7 hella3 jest sporo roboty? Trzeba docinac cos w srodku lampy czy sa jakoes adaptery jak do projeltorow z b8? Wysłane z mojego SPH-L720 przy użyciu Tapatalka
-
Blad 01539
Ktos wie jak wykasowac blad ktory pojawil sie podczas adaptacj/ustawiania xenonow? Wysłane z mojego SPH-L720 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z poziomowaniem
Blad sie pojawil w chwili przeprowadzenia procedury. Procedury nie moge wykonac powtornie poniewaz mam blad i mamy bledne kolo Wysłane z mojego SPH-L720 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z poziomowaniem
Szybko opisze swoj problem Wczoraj jadac na maxa zaladowanym samochodem (4osoby + walizki) swiatla swiecily doslownie w korony drzew na FIS-e zero bledow. Dzisiaj rano chcialem przeprowadzic regulacje swiatel wiec zrobilem wszystko tak jak jest opisane na forum [55-Zasięg xenonów] [Nastawy podst. - 04] Grupa "001" dodam ze w module nie bylo bledow po wejsciu w nastawy w grupe 1 wywalilo error i na fisie wisi mi blad od poziomowania, a w module mam blad 01539. Wysłane z mojego SPH-L720 przy użyciu Tapatalka
-
brak świateł pozycyjnych
Sprawdziles oprawki? Wysłane z mojego SPH-L720 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik wstecznego
Spoko juz zlokalizowalem Wysłane z mojego SPH-L720 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik wstecznego
Myslalem, ze jest dostep od gory ale dzieki za odp Wysłane z mojego SPH-L720 przy użyciu Tapatalka
-
Stuknięcie przy hamowaniu
Sprawdz wewnetrzny klocek mialem podobny problem... okazalo sie, ze klocek mial luz i w chwili hamowania przesuwal sie i walił o jarzmo. Wymiana klockow przyniosla oczekiwana poprawe Wysłane z mojego SPH-L720 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik wstecznego
Czy ktos moze mi powiedziec gdzie znajduje sie czujnik biegu wstecznego? I czy jest szansa na wymiane go bez kanal? Wysłane z mojego SPH-L720 przy użyciu Tapatalka
-
spoty Szczecin
Coś się dzieje wgl w Szczecinie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Jestem Krzysiek i śmigam moją A4 b6 już jakieś 6miesięcy
-
Krotki kabel prawego xenonu
Dzisiaj podczas wymiany xenonow na bixy napotkalem przeszkode w postaci zbyt krotkiego kabla o doslownie 5cm. Czy istnieje jakas przedluzka do tej wiazki? Dodam, ze odpielem juz te dwie spinki w nadkolu Wysłane z mojego SPH-L720 przy użyciu Tapatalka
-
Wibracje i niestabilne prowadzenie
Na szarpakach powiedzieli ze mam minimalny luz na kierownicy ale miesci sie w granicach normy oraz mam lekki wyciek z maglownicy (plynu nie ubywa wiec musi byc minimalny) Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka
-
Wibracje i niestabilne prowadzenie
Witam. Mam problem ze swoja audica ;/ mianowicie podczas skrecania z mala prędkością 0-15km/h czuję wibracje na kierownicy (obraca sie skokowo) natomiast podczas jazdy na autostradzie auto prowadzi sie niestabilnie oraz kierownica nie wraca do pozycji zero. Auto ma zrobiona zbieżność opony też już podmienilem w zawieszeniu zero luzu. Ktoś ma pomysł co jeszcze sprawdzic? Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów . Od miesiaca jestem posiadaczem audi a4b6 1.9 AVF Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka