Treść opublikowana przez SoltyS123
-
1.8 ADR brak mocy
Mógłbyś jaśniej jak mam zrobić te logi vcds'em jaki 2+7? ;x
-
1.8 ADR brak mocy
Witam, mam problem ze swoim 1.8 ADR 97r LPG , polega on na tym ze ma mało mocy, słabo sie rozpędza, gdy go odpale z nocy i odrazu ruszę to tak jakby sie dławił jak pochodzi po odpaleniu 2-3 min wtedy jest ok, problem trwa juz około roku, półtora, na vcds pokazuje tylko błąd czujnika temp. cieczy, plastiki sprawdzone od filtra powietrza do przepustnicy wszystkie całe, wymieniony korek wlewu oleju (stary luźno latał myślałem ze lewe łapie...) wymienione świece wraz z przewodami, jeszcze chciałbym te bloki pomiarowe sprawdzić programem ale zielony jestem jakie mają być wartości i wg.. Proszę o pomoc.
-
Czy Amortyzatory będą pasowały
Witam posiadam B5 1.8 ADR z 97 roku kumpel ma B5 2.6v6 i mam pytanko czy będą amorki z wahaczami przód pasowały od tego 2.6 to mojej 1.8?
-
czerwona kontrolka oleju
ten czujnik oryginalny wymieniłeś czy jakaś podróbka/zamiennik ?
-
Wysokie obroty po odpaleniu silnika
dobra do zamknięcia, nie wiem czy coś poradzę na to
-
Wysokie obroty po odpaleniu silnika
No właśnie bo jak wyjmowałem tą przepustnice to starałem się wszystkie węże co widziałem to sprawdzic czy nie są sparciałe i wyglądało ok wszystko ;x
-
Wysokie obroty po odpaleniu silnika
Witam, przepustnica została wyjęta i wyczyszczona (była prawie czysta) i nadal ten sam problem
-
Wysokie obroty po odpaleniu silnika
czyli ten czujnik to bedzie to ? http://allegro.pl/czujnik-temperatury-wody-audi-a6-c5-a4-b5-a3-8l1-i6566427381.html
-
Wysokie obroty po odpaleniu silnika
A gdzie się ten czujnik znajduje i jakiej firmy polecacie kupic ? jakiś link do aukcji może ? a z tą przepustnicą co mam zrobić jedynie na nową wymienić lub jakąś używkę ?
-
Wysokie obroty po odpaleniu silnika
Witam, mam problem z moja audi 1.8 ADR instalacja gaz, otóż gdy odpalam silnik czy ciepły czy zimny to łapie wysokie obroty ponad 1500 dochodzi do 2000, na ciepłym silniku czasami więcej, i jak schodzi z tych obrotów to potrafi samochód zgasnąć bo zamula go, gdy się rozgrzeje silnik i przełączy na gaz to gdy nagle dodam gazu to jest chwila takiego szarpnięcia jakby się przydławił na chwilę, gdy się rozgrzeje do 90 to jest ok, na benzynie takiego problemu nie ma, dodam filmiki pod postem, najgorzej mnie denerwuje to łapanie obrotów zaraz po odpaleniu, na kompie wyskakuje błąd 16502 czujnik temperatury silnika - sygnał za wysoki - stały, co o tym myślicie proszę o pomoc
-
Wymiana silnika? porada
Dobra, dzięki, jednak zostaje przy tym co mam, moze w niedalekiej przyszłości zamienie na 1.8T
-
Wymiana silnika? porada
a skrzynia, półośki będą pasować ? znajdę miejsce na intercooler i te wszystkie węże ?
-
Wymiana silnika? porada
Witam, pracuje na szrocie, no i przybył do nas passat b5 1.8T AEB (Ja mam a4 b5 1.8 ADR) z lekko pukniętym przodem no i co byście Mi poradzili, brać cały silnik komplet pod swapa z związką itp (słyszałem ze skrzynia, półośki będą pasować) czy do mojego silnika dołożyć turbo z tamtego silnika z obudową filtra, kolektorem ssącym i wydechowym (nie wiem czy wydech też) wiązką, komputerem intercoolerem. Gadałem ze specami w firmie i jeden mówił zeby sprawdzić czy dziury w bloku będą w moim silniku na obieg oleju, drugi tak ze nie wytrzyma ten mój silnik(głowica, ze nie jest jakoś tam wzmacniana i zaraz się rozleci) a i co z instalacją gazową? mam nową założoną pare miesięcy temu, Pany poradzie co robić?
-
Brak Gorącego Nawiewu
Spróbuj przepłukać nagrzewnice
-
Kompletnie zero ogrzewania 2.6 ABC !
Będą gorące węże, spróbuj przepłukać nagrzewnice
-
Temperatura wody i ogrzewanie
Ja nie leci to znaczy ze zapchana nagrzewnica ?
-
Temperatura wody i ogrzewanie
Ja mam pytanie co do odpowietrzania, Czy gdy jak zsunę ten wąż z dziurką od nagrzewnicy i na zimnym silniku go odpale to odrazu powinien lecieć płyn z tego odpowietrznika czy dopiero po rozgrzaniu ?
-
Problem z ogrzewaniem na postoju
Spuszczałeś korkiem spustowym czy wąż zdjąłeś któryś?
-
Problem z ogrzewaniem na postoju
rób teraz,po co Ci nagrzewnica w lato? Teraz nie mam czasu i miejsca, poza tym wracam z pracy jestem w domu 17 ciemno, w soboty łatwie sprawy na mieście wracam 12-13 w godzine tego nie zrobie, nie mam miejsca w garażu zbytnio, teraz śnieg pada i zimno, w lato to zrobie będzie to chyba najlepsza pora dla mnie
-
Problem z ogrzewaniem na postoju
Cześć! Mam taki sam problem, czyściłem środkami cały układ chłodzenia, płukać nagrzewnicy raczej nie będe, tą zimę się przemęczę w lato będe wymieniał nagrzewnice bo chyba innej przyczyny tego nie ma, Pozdrawiam
-
[A4 B8] felga 20'' 8,5J jakie ET
http://www.rozmiaryfelg.pl pozdrawiam
-
Wymiana głośników przód
A jak włożę na przód 165mm? Chciałem tak zrobić, byłem nawet u szpeca to powiedział ze to jest niemożliwe zeby z 10mm włożyc 165mm;x
-
Silnik 1.8 110km
A jakie oznaczenia silnika ?
-
Problem z dzwiami
Jak ją sprawdzić?, Gdzie ona wg się znajduje? Ale wydaje Mi się ze to i tak wina zamków, ponieważ gdy nacisnę od środka zamknięcie centralnym i przycisnę ten cypek w dzwiach to jest jakiś opór... pozostałe dzwi i bagażnik normalnie zamykają się
-
Wymiana głośników przód
Nie mam z tyłu głośników, planuje dołożyć(na półkę), Więc oryginalne 13 kupić ? Wzmacniacz i tak będzie dołożony bo planuje większe z tyłu pod wzmacniacz podłączyć Dzięki za odp