Treść opublikowana przez Jachyr
-
[B5 AFN] A4 Avant 1999 Mingblau Pearl by Undisclosed
O i ja sie czegos dowiedzialem:) Bytów pozdrawia:)
-
Jakie et.? Pomocy.
Nie chcialem profilu 40 bo wyglada to juz jak by bylo naciagniete na opone co mi osobiscie sie nie podoba. Jak widac w B6 jest jeszcze inaczej .
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Czyli temat chyba nie ruszy...
-
[B5 AFN] A4 Avant 1999 Mingblau Pearl by Undisclosed
Bytów czy Miastko?
-
Jakie et.? Pomocy.
Nawet w B5 nie bedzie No to ciekawostka. Ja po skreceniu gwintu musialem przod rolowac a mam 225/45/18 i felga 8' na Et35 chyba ze mowimy tylko o jezdzie prosto i po stole bo przy szybkich zakretach tarlo dosc ostro.
-
[B5 AFN] A4 Avant 1999 Mingblau Pearl by Undisclosed
Widze blachy GBY a w profilu Gdansk ? dobrze dzialasz tylko ten bialy przelacznik i zderzak z przodu z ta ozdoba pod tablica nie bardzo pasuje do b5. Pozd
-
S4 b5 by Jachyr
Nie mam pojecia jaki byl by efekt.. Moge przylozyc to reszte foli co mi zostala na tylna lampe i zrobic foto jak chcesz bedziesz mial porownanie z i bez.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
No jak by nie bylo Holandia chory kraj pod tym wzgledem. Ja za 2.0 diesla w Be place tyle Rocznie sztybor co ty na 3 miesiace... I pany jak spotykamy sie w koncu ? Zaraz bedzie zima i d*pa..
-
S4 b5 by Jachyr
Jezdzi to ze mna od kiedy pamietam... jak cofniesz strone to na zdjeciu ze spota juz tez ja bylo widac. Kiedys mialem ciekawa sytulacje na granicy Pl-De gdzie byla jakas akcja i kontrole, niemcy podeszli pytaja skad i do kad jade itp. nagle jeden dostrzegl ta tabliczke i z usmiechem mowi niech jada dalej oni z Fbi
-
Audi a4 b7 RS4/S4 Look !
Ja napisze torche inaczej. Widac ze w auto wsadzone czasu i pracy. Widac tez ze wlascicielowi sie podoba i to najwazniejsze. Sa gusta i gusciki a o tym sie nie dyskutuje. Ja zgadzam sie z kilkoma kolegami ze znaczki i progi nie koniecznie sa ok ale... Lecz to co dla mnie najwazniejsze i co sprawia ze nie mogl bym zrobic czegos takiego z autem w sensie body stylistyczne S/Rs to motor... Jezeli ktos chce aby autoladniewyadalo to wystarcza aldne kola i mala gleba ewentualnie szyby delikatne,sybtelne zmiany. Pozniej slucha i cZyta sie opinie Sebixow ktorzy co tydzien pod blyskotekami wyrywaja swoje karyny i dzesiki ze ich golf albo passat z ,,czipem" z allego wyprzedzil prawie Rs4... Lecz jak pisalem kazdy robi pod siebie i dla siebie. Najwazniejsze ze wlasiciel widzi to jak widzi i pamietaj ze pokazujac auto musisz liczyc sie z krytyka jak i pozytywnymi opiniami. Trzeba przyjac na klate i robic dalej swoje. Pozdrawiam
-
Jakie et.? Pomocy.
Pamietajcie ze kolega napisal pytanie co bedzie jak auto pojdzie na dol dosc sporo!? Wtedy przy Et35 bedzie rolka.
-
S4 b5 by Jachyr
A wiec tak to wyglada: Jak pisalem musze jeszcze zmienic wycieraczki gdyz te maja wysokie mocowania. Po zmianie schowaja sie calkowicie. Ze srodka zmiana na duzy +
-
S4 b5 by Jachyr
received_1126284200783877.jpegreceived_1126284197450544.jpegWysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-) Dobrze jest:) Ja dzis wsadzielm ramiona wycieraczek od passata fl i juz iest mega roznica a jeszcze musze zmienic piora i bedzie mega dobrze. jutro zrobie jakies foto. pozdrowki
-
[ALL B5] szerokie s4
Wszystko fajnie i widac auto doinwestowane. Ale dla mnie osobiscie dokladka od Cupry nie pasuje do Rsowego zderzaka. Po za tym jest git.
-
Jakie et.? Pomocy.
8" przy Et35 siada prawie rowno z blotnikami w B6 jak bedziesz chcial mocno na glebe klasc to bedziesz musial rolowac nadkola. Wez et 42 i w razie cos wsadzisz dystans. Najlepsza opcja.
-
S4 B5 k04
Tak ori Rs4. Czekam na sensowne kolktory i wtedy moze zrobie hybryde mysle ze w okoloce 450-470 bedzie mozna zrobic na 98 i okolice 500KM na 100 oktanach. Ale to wyjdzie w praniu bo narazie jest koncepcja Rs6
-
Turboelita czy Tune-up
Jak bieniek napisal SoftCar maja 4x4 i ogarnieci chlopaki. Turboelita rowniez Robert ogarniety czlowiek choc przy pierwszym programie na seryjnym aucie nie zostalo posprawdzanych kilka rzeczy i byla strojona na niesprawnych Dv co zaowocowalo max 1 rokiem i turbiny zaczely ostro gwizdac bo przelawowywaly.. Kwestia co ka byc zrobione, w jakim aucie i jakim czasie. Bo terminy wszedzie dlugie.
-
A4 B5 Avant "Ruda"
Albo do obszycia swoja wyslij. Ja za komplet kierownica,galka i mniszek zaplacilem ok. 200zo mozesz wybrac kolor nici a nawet rodzaj szwu.. P.s kierownica S-line/S3 nie 4eskowa. Dzialaj jak koledzy pisza i bedzie fajnie.
-
Cars&Coffe Nederland
Byla i to w gratisie nawet:) Koledzy na sasiednim forum znalezli;) mimo ze wydaje sie na codzien glosno tam wypadalo bardzo blado...
-
Cars&Coffe Nederland
Dobrze widzisz i jak by tego bylo malo byly 2!
-
Cars&Coffe Nederland
Wczoraj byłem na spotkaniu Kawowym w Nl. Jak widac same plebsy i bieda... Pare fot:
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Co do lemfordera to mimo ze drogi produkt to nie wiem czy moge polecic... Kupilem zestaw oryginalu w Be za ok 450€ i lewy dolny wachac juz 2 razy byl na gwarancji... Cala reszta jezdzi juz 3 rok i ok 40tys km. I nic puki co nie slychac. Co prawda 0 problemow z wymiana na gwarancji ale sam fakt ze trzeba auto uziemiac na 1-2 dni... Zobacze czy auto ze mna zostanie czy nie i nastepny jezeli wpadnie to tylko poliuretan na caly przod i tyl.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
To zrob sobie jedna sobote wolna
-
S4 b5 by Jachyr
Nie mam dysansow. Kola maja Et35 i przy 8' tak siada na aucie.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Sobota 17-go sprawdz na fb wszystko masz opisane.