Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jachyr

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jachyr

  1. O i ja sie czegos dowiedzialem:) Bytów pozdrawia:)
  2. Nie chcialem profilu 40 bo wyglada to juz jak by bylo naciagniete na opone co mi osobiscie sie nie podoba. Jak widac w B6 jest jeszcze inaczej .
  3. Czyli temat chyba nie ruszy...
  4. Nawet w B5 nie bedzie No to ciekawostka. Ja po skreceniu gwintu musialem przod rolowac a mam 225/45/18 i felga 8' na Et35 chyba ze mowimy tylko o jezdzie prosto i po stole bo przy szybkich zakretach tarlo dosc ostro.
  5. Widze blachy GBY a w profilu Gdansk ? dobrze dzialasz tylko ten bialy przelacznik i zderzak z przodu z ta ozdoba pod tablica nie bardzo pasuje do b5. Pozd
  6. Jachyr odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie mam pojecia jaki byl by efekt.. Moge przylozyc to reszte foli co mi zostala na tylna lampe i zrobic foto jak chcesz bedziesz mial porownanie z i bez.
  7. No jak by nie bylo Holandia chory kraj pod tym wzgledem. Ja za 2.0 diesla w Be place tyle Rocznie sztybor co ty na 3 miesiace... I pany jak spotykamy sie w koncu ? Zaraz bedzie zima i d*pa..
  8. Jachyr odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jezdzi to ze mna od kiedy pamietam... jak cofniesz strone to na zdjeciu ze spota juz tez ja bylo widac. Kiedys mialem ciekawa sytulacje na granicy Pl-De gdzie byla jakas akcja i kontrole, niemcy podeszli pytaja skad i do kad jade itp. nagle jeden dostrzegl ta tabliczke i z usmiechem mowi niech jada dalej oni z Fbi
  9. Ja napisze torche inaczej. Widac ze w auto wsadzone czasu i pracy. Widac tez ze wlascicielowi sie podoba i to najwazniejsze. Sa gusta i gusciki a o tym sie nie dyskutuje. Ja zgadzam sie z kilkoma kolegami ze znaczki i progi nie koniecznie sa ok ale... Lecz to co dla mnie najwazniejsze i co sprawia ze nie mogl bym zrobic czegos takiego z autem w sensie body stylistyczne S/Rs to motor... Jezeli ktos chce aby autoladniewyadalo to wystarcza aldne kola i mala gleba ewentualnie szyby delikatne,sybtelne zmiany. Pozniej slucha i cZyta sie opinie Sebixow ktorzy co tydzien pod blyskotekami wyrywaja swoje karyny i dzesiki ze ich golf albo passat z ,,czipem" z allego wyprzedzil prawie Rs4... Lecz jak pisalem kazdy robi pod siebie i dla siebie. Najwazniejsze ze wlasiciel widzi to jak widzi i pamietaj ze pokazujac auto musisz liczyc sie z krytyka jak i pozytywnymi opiniami. Trzeba przyjac na klate i robic dalej swoje. Pozdrawiam
  10. Pamietajcie ze kolega napisal pytanie co bedzie jak auto pojdzie na dol dosc sporo!? Wtedy przy Et35 bedzie rolka.
  11. Jachyr odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A wiec tak to wyglada: Jak pisalem musze jeszcze zmienic wycieraczki gdyz te maja wysokie mocowania. Po zmianie schowaja sie calkowicie. Ze srodka zmiana na duzy +
  12. Jachyr odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    received_1126284200783877.jpegreceived_1126284197450544.jpegWysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-) Dobrze jest:) Ja dzis wsadzielm ramiona wycieraczek od passata fl i juz iest mega roznica a jeszcze musze zmienic piora i bedzie mega dobrze. jutro zrobie jakies foto. pozdrowki
  13. Wszystko fajnie i widac auto doinwestowane. Ale dla mnie osobiscie dokladka od Cupry nie pasuje do Rsowego zderzaka. Po za tym jest git.
  14. 8" przy Et35 siada prawie rowno z blotnikami w B6 jak bedziesz chcial mocno na glebe klasc to bedziesz musial rolowac nadkola. Wez et 42 i w razie cos wsadzisz dystans. Najlepsza opcja.
  15. Tak ori Rs4. Czekam na sensowne kolktory i wtedy moze zrobie hybryde mysle ze w okoloce 450-470 bedzie mozna zrobic na 98 i okolice 500KM na 100 oktanach. Ale to wyjdzie w praniu bo narazie jest koncepcja Rs6
  16. Jak bieniek napisal SoftCar maja 4x4 i ogarnieci chlopaki. Turboelita rowniez Robert ogarniety czlowiek choc przy pierwszym programie na seryjnym aucie nie zostalo posprawdzanych kilka rzeczy i byla strojona na niesprawnych Dv co zaowocowalo max 1 rokiem i turbiny zaczely ostro gwizdac bo przelawowywaly.. Kwestia co ka byc zrobione, w jakim aucie i jakim czasie. Bo terminy wszedzie dlugie.
  17. Albo do obszycia swoja wyslij. Ja za komplet kierownica,galka i mniszek zaplacilem ok. 200zo mozesz wybrac kolor nici a nawet rodzaj szwu.. P.s kierownica S-line/S3 nie 4eskowa. Dzialaj jak koledzy pisza i bedzie fajnie.
  18. Byla i to w gratisie nawet:) Koledzy na sasiednim forum znalezli;) mimo ze wydaje sie na codzien glosno tam wypadalo bardzo blado...
  19. Dobrze widzisz i jak by tego bylo malo byly 2!
  20. Wczoraj byłem na spotkaniu Kawowym w Nl. Jak widac same plebsy i bieda... Pare fot:
  21. Co do lemfordera to mimo ze drogi produkt to nie wiem czy moge polecic... Kupilem zestaw oryginalu w Be za ok 450€ i lewy dolny wachac juz 2 razy byl na gwarancji... Cala reszta jezdzi juz 3 rok i ok 40tys km. I nic puki co nie slychac. Co prawda 0 problemow z wymiana na gwarancji ale sam fakt ze trzeba auto uziemiac na 1-2 dni... Zobacze czy auto ze mna zostanie czy nie i nastepny jezeli wpadnie to tylko poliuretan na caly przod i tyl.
  22. To zrob sobie jedna sobote wolna
  23. Jachyr odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie mam dysansow. Kola maja Et35 i przy 8' tak siada na aucie.
  24. Sobota 17-go sprawdz na fb wszystko masz opisane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.