Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turboelita czy Tune-up


Matejus_93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jaką firmę polecilibyście jeżeli chodzi o program?

Mam zamówione wtryski u kolegi @bigu888 i chcę podnieść moc w swoim Audi :)

Którą wybrać?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem program w Tune-Up i jestem bardzo zadowolony - bo wiedzę mają i nikt na siłę nic nie wmawia. Ilości aut które tamtędy przechodzą chyba mówi samo za siebie ;)

A w TurboElicie robiłem hamowanie - porządne chłopaki, ciągle nowe, pomodzone autka się przewijają, zresztą pośledź ich Fejsa.

Więc moje pozytywne zdanie masz o dwóch :wink:

Edytowane przez Grz3si3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Turboelite. Dwa razy u nich robiłem program i za każdym razem full profeska. Znajomi też korzystają z ich usług i nigdy nie słyszałem negatywnych opinii, a to rzadkość w obecnych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady :wink: Będę się musiał zdecydować. Bo rozumiem, że cena jest indywidualnie ustalana na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak teraz. Kiedy się dowiadywałem o cenę programu do AVFa, to w TuneUp było drożej o chyba 400 zł, zresztą w ogóle ich cennik był ponad średnią w 3 mieście. Ale być może przez telefon tylko taka informacja. Od znajomego dostałem nr. do Roberta (Turboelita) i na dzień dobry miłą cenę, więc poszedłem za ciosem aż dwukrotnie i następny furacz tez u nich wyląduje..... :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak teraz. Kiedy się dowiadywałem o cenę programu do AVFa, to w TuneUp było drożej o chyba 400 zł, zresztą w ogóle ich cennik był ponad średnią w 3 mieście. Ale być może przez telefon tylko taka informacja. Od znajomego dostałem nr. do Roberta (Turboelita) i na dzień dobry miłą cenę, więc poszedłem za ciosem aż dwukrotnie i następny furacz tez u nich wyląduje..... :thumbup1:

A powiedź mi oni tylko soft ogarniają ? Czy całe przygotowanie auta np. do STAGE I ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Boosterowe a4 rozwala system.

Co robią.....wszystko Ci ogarną, kwestia dogadania. Tam raczej nie ma rzeczy nie możliwych, nie skupiają się też na jednej marce, stoją tam różne produkty, więc wiedze maja sporą. Najlepiej zadzwoń do Roberta, umów się na wizytę i na pewno będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Boosterowe a4 rozwala system.

Co robią.....wszystko Ci ogarną, kwestia dogadania. Tam raczej nie ma rzeczy nie możliwych, nie skupiają się też na jednej marce, stoją tam różne produkty, więc wiedze maja sporą. Najlepiej zadzwoń do Roberta, umów się na wizytę i na pewno będziesz zadowolony.

Na pewno skorzystam, ale jeszcze długa droga do tego :) Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak teraz. Kiedy się dowiadywałem o cenę programu do AVFa, to w TuneUp było drożej o chyba 400 zł, zresztą w ogóle ich cennik był ponad średnią w 3 mieście. Ale być może przez telefon tylko taka informacja. Od znajomego dostałem nr. do Roberta (Turboelita) i na dzień dobry miłą cenę, więc poszedłem za ciosem aż dwukrotnie i następny furacz tez u nich wyląduje..... :thumbup1:

Ja robiłem program w maju 2015 w Tune-Up.

A 2 miesiące później hamowanie w TurboElicie - z przyczyn losowych nie udało się umówić na hamowanie tam gdzie soft.

To różnica w virusie była 100zł - na korzyść Turbo Elity.

@Matejus_93 - korzystaj gdzie Ci bliżej, albo na co masz ochotę, odwiedź Obu, pogadaj, sprawdź cenę i poprostu wybierz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek spoko programy ma z v-techu chyba ze zukczyn ma z compsportu

Edytowane przez Piotr Czarnojan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bartek spoko programy ma z v-techu
jedno zaprzecza drugiemu :P elita chyba też pobiera, to już stadarnd.

Jakbyście się panowie przyłożyli to byście dostrzegli różnice między Robertem a Robertem, klient nie świadomy więc zawsze będzie zadowolony. Dobre opinie na forach swego czasu kosztowały mnie nowy sterownik.. na szczęście tylko.



Szkoda, że do gregora10 tak daleko :)
myślę że Gregor i Robert (tune up) to jedna liga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takze jestem zainteresowany chipem ale oczywiście przed nim bym chciał wywalić kata wstawić tip"a oraz pozostałe mankamenty które mogą być a onich nie wiem poprostu aby sama seria generowala katalogowe 190km a nie 20 mniej szkoda ze gregor 10 tak daleko tak pozostaje mi trojmiasto tylko kto to wyszystko ogarnie profesjonalnie bez dojenia kasy


Kto w trójmiescie najpierw sprawdzi porzadnie auto ,usunie ewentualne drobne usterki przeprowadzi porzadny chiptuning ale na hamowni 4x4????TUNE-UP takiej nie maja

proponują jze w zamian mozna coś podłączyć pod kola i przejechać sie na drodze ale nie jestem tym zainteresowany po 1 ile razy by trzeba bylo tak jezdzić aby porzadnie przeprowadzić chiptuning

2 prawie sezon wakacyjny gdzie tyle sie bujne

3 pewnie malo wiarygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft-car

soft-car ? lepsi od turboelity czy tun-up?? chodzi mi o kogoś konkretnego szkoda ze gregor mieszka tak daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w trójmieście tylko Soft-car i Tune-up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takze jestem zainteresowany chipem ale oczywiście przed nim bym chciał wywalić kata wstawić tip"a oraz pozostałe mankamenty które mogą być a onich nie wiem poprostu aby sama seria generowala katalogowe 190km a nie 20 mniej szkoda ze gregor 10 tak daleko tak pozostaje mi trojmiasto tylko kto to wyszystko ogarnie profesjonalnie bez dojenia kasy

Kto w trójmiescie najpierw sprawdzi porzadnie auto ,usunie ewentualne drobne usterki przeprowadzi porzadny chiptuning ale na hamowni 4x4????TUNE-UP takiej nie maja

proponują jze w zamian mozna coś podłączyć pod kola i przejechać sie na drodze ale nie jestem tym zainteresowany po 1 ile razy by trzeba bylo tak jezdzić aby porzadnie przeprowadzić chiptuning

2 prawie sezon wakacyjny gdzie tyle sie bujne

3 pewnie malo wiarygodne

Turboelita, nic więcej. Tanio, szybko i na wysokim poziomie. Zawsze wyjeżdzam od nich z bananem na ryju :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grześ283 dużo rzeczy u turboelity robiłeś?Oni takze nie mają chamowni 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...