Treść opublikowana przez Grz3si3k
-
[B6 AVF] Quattro by Grz3si3k: 19"V, 320/288mm, projekt S-Line | (SPRZEDANY)
No i dziś pożegnałem się z moją A4'ką.. Jeździło się świetnie, nie ma co narzekać, mam nadzieję, że dalej będzie poruszać się równie sprawnie. Planów szczególnych nie mam, choć chciałoby się S4 B6 lub S3 8L, ale życie zawsze coś koryguje. Na forum póki co zostaje, bo jeszcze może się przydać Pozdrawiam wszystkich czytających i tych których poznałem dzięki A4-Klub - zwłaszcza tych osobiście
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja zakupiłem u Venom24.pl , bo miałem "po drodze"
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Około pół roku temu byłem w tym samym punkcie co Ty - nigdy gwintu, chęć poprawy wizualnej i jakości prowadzenia, ale bez straty komfortu. Więc też pytałem na forum w i sklepie, oglądałem, aż w końcu decyzja padła na nowy gwint AP. Powiem Ci tak: jestem zadowolony, nawet bardzo, nie żałuje wyboru. Jest niżej, jest trochę bardziej twardo - w porównaniu do mojego 1BE po 300tyś przebiegu - no ale w końcu po to jest gwint, nie ma tragedii Ja osobiście dodałbym delikatnie więcej twardości.. Auto prowadzi się pewniej i nic mi trzeszczeć w środku nie zaczęło - choć o tym niektórzy wspominali, że może się zacząć. Do tej pory zrobiłem 12-15 tyś km i jest w porządku Robiąc ok 200km dziennie po naszych "pięknych" pomorskich drogach Minusy jakie zaobserwowałem do tej pory: - ciężko reguluje się tył - tył mógłby schodzić trochę niżej - u siebie mam max na dole (ale jeszcze z podkładkami regulacyjnymi) Jak coś jeszcze chcesz wiedzieć to pytaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
F##k, to może przywiozę 2L Coca-Coli? :-P
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra, to wstępnie się umawiamy na wieczór.. Terio też chce wpaść - będę sie z nim zdzwaniał ;-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema, śledz wątek to się wbijesz. Jutro tam raczej nikogo nie będzie... Można by coś spocić Bo ja jestem jutro dłużej w trójmieście.. Ale trzeba się dobrze zgadać, bo tydzień temu nikt się nie odezwał i pustki A jak teraz Tomeks odebrał furę to nie siedzi u Ola tylko zapewne lata Choć mógłby się pochwalić furaczem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bardzo dużo ludzi poleci Ci AutoHit'a, także myślę, że możesz walić śmiało do nich - a przy okazji będziesz miał wycieczkę I pooglądasz kozackie furki które mają Albo wpadnij w niedzielę na tor w Pszczółkach - firma tam będzie to pogadasz -> MotoMania
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wstępnie chętnie, myślę że zrobimy jak ostatnio rozmawialiśmy, cooo? I polecimy do: Może nie grill, ale chętnie w końcu bym dojechał :-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ktoś coś może jutro? Czy za tydzień..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Będę na 100%, ale moge się chwile spóźnić..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Proponuje Matarnie.. 19?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najchętniej to środa... Co Wy na to?
-
[B6 AVF] Quattro by Grz3si3k: 19"V, 320/288mm, projekt S-Line | (SPRZEDANY)
Dzięki Panowie za dobre słowo Coś tam jeszcze podziałam
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jest mały problem, bo z tyłu już nie zejdę, bez wyciągania regulacji- jest na maxa dół a nie chce narazie jej wyjmować.. Przód wczoraj też podniosłem o ok 6mm - bo tarły opony o blachę błotników przy dociążniu przodu na skręconych kołach :-P Auto używam codziennie i bagażnika też wiec się wszystko wyrównuje ;-) Tak, koła w przyszłości będą w kolorze lusterek :-) Powiem Ci tak: nie jeździłem wcześniej na gwincie, no może u kumpla 2km.. Ale tragedii nie ma, nawet spodziewałem się że będzie twardszy, ale na codzienne jazdy ok 200km jest dla mnie w sam raz - no i to prowadzenie :-D Mój 1BE to już chyba zmęczony życiem był ;-P PS. Nawet żadne plastiki się nie odzywają - coś tam czasem zatrzeszczy na polnych, albo na przejeździe kolejowym, ale wcześniej tak samo było.
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Fotka na 1BE, przed montażem gwintu - z połowy marca: ^^ Tu przód był ok 2,5cm wyżej niż tył (wina zmęczonych oryginalnych sprężyn) ^^ Jeszcze gorzej było to widać na zimowym setupie 16" I po - połowa kwietnia: Przód 3cm niżej niż tył
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
No tak, racja.. Mam to samo. U mnie po 2tyg usiadł ok 3-5mm. Fotkę wrzucę jutro, bo teraz piszę z telefonu ;-)
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dokładnie tak - jak logika podpowiada.. Nakrętkę masz z góry czy na wahaczu? Jak nisko Ci schodzi? Bo u mnie na 19" w ogóle nie jest nisko Przód to odrębna historia - tam mam zapas jeszcze na -6cm
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Poratujcie dokładnym namiarem - też chciałbym coś zdziałać z felgami. Mam 13mm i 25mm , ze śrubami jakby Cię interesowało.. Ja dziś nie wpadnę, ale za tydzień z chęcią
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Są w komplecie - chyba, że potrzeba Ci więcej, to wtedy dokupić sobie możesz
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
Fajnie działasz Bardzo dobra robota z tymi lampami! Ja robiłem tego moda u siebie już rok temu i jakbym musiał to z chęcią zrobiłbym jeszcze raz Nie jest trudno, jak kolega pyta, trochę umiejętności w rękach i do dzieła.. Tu na forum kupisz soczewki od B8 już z "podciętym" uchem, do tego adapterki - i uwierz - proste jak zmiana koła
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
No i ekstra Ja też już dostałem swój gwint AP i jutro stawiam autko na montaż. Również ciekawi mnie brak "blokady" z tyłu.. Ktoś coś się wypowie?!
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Widać Panowie, że humor już dopisuje Miło się zapowiada
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Ja już prawie zakładałem, ale jednak zostanie koza na zimówkach.. A co dowaliło śniegu?
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Wrzucajcie, wrzucajcie - bo mnie stres już zjada Napić się muszę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Też postaram się wpaść.. Podziemia na koncu?