Treść opublikowana przez Grz3si3k
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
ja juz prawie 2 tyg na lecie śmigam Wstępnie jutro zmieniam na lato.. Ale patrzałem na długoterminową pogodę i od 16.03 w Bukowinie ma być koło -5 i popadywać śnieg
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Również opłaciłem całość
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował! Nawet za micro spot ;-D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja będę na pewno - więc miło bedzie Was w końcu poznać ;-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mnie Mc też pasuje, bo i tak jadę z Kartuz A nie dasz rady?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To ugadajmy się - będę pierwszy raz Gdzie? i czy 19?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ktoś, coś? Może jutro?
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dziś zamówiłem gwint AP w Venom24 Także będę testował
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Chciałoby się na letniakach Też zdecyduje 3-5 dni przed. Bo jak w Bukowinie będzie jeszcze rządziła zima, to odpowiedź prosta A jechać 730km i potem nie podjechać pod górkę Chyba, że i ogień
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A niech Was, kurde.. Myślałem, że już nikt się nie zgłosi na spota - więc strzeliłem sobie piwko.. Masakra, no to może za tydzień
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jechałem na Vogtlandzie w B5. Zachowywał się świetnie Trewor, powiedz coś więcej.. Bo cena za AP chwilowo mnie hamuje z zakupem, ale sam gwint AP mnie przekonuje. No chyba że Vogtland jest też sensownym wyborem ;-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowe, a jeździcie też na takie spoty, jak Nocne latanie bez celu po trójmieście? Pytam, bo testuje od jakiegoś czasu aplikacje Street King na androidzie i dostałem zaproszenie na jutro wieczór pod McDonald's przy uniwerku. I chcialem wiedzieć czy w tym też uczestniczycie. Czy bardziej A4 Klub to A4 Klub i spotkania na spokojnie? ;-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Też nikogo nie znam, nawet nie udało mi się jeszcze dotrzeć na jakiś spot w Gdańsku, a chcę się wybrać
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Zachęcony Waszymi dobrymi opiniami dziś też kupiłem wycieraczkę od Q5 - za 60zł Kompletna i oryginał Wstępnie zadowolony na 200% jestem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja strzeliłem rezerwację - narazie 70% pewności
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Rezerwacja zrobiona Przy okazji zacznie się trasę ogarniać
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Godzinę temu wyczytałem imprezę i siedzę teraz i się nakręcam Moją narzeczoną też Muszę napisać do "góry" o trochę info
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Przyjmiecie z drugiego końca polski? Ile zawsze ludzi przybywało na taki weekend?
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Ale zrobiliście mi smaka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I mnie niestety czeka cięcie kosztów.. Będę zakładał tylko sprężyny -30mm. Bo mam wałek ze szklankami do wymiany, przy okazji rozrząd.. Także gwint nie tym razem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tematy gwintu to ja zaraz będę znał na pamięć Chciałem właśnie dogadać się z Kimś w naszych stronach, by obejrzeć auto, a może nawet się "karnąć" na 2-3km Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda mi się do Was @aplikatorzy.pl wpaść
-
Turboelita czy Tune-up
Ja robiłem program w maju 2015 w Tune-Up. A 2 miesiące później hamowanie w TurboElicie - z przyczyn losowych nie udało się umówić na hamowanie tam gdzie soft. To różnica w virusie była 100zł - na korzyść Turbo Elity. @Matejus_93 - korzystaj gdzie Ci bliżej, albo na co masz ochotę, odwiedź Obu, pogadaj, sprawdź cenę i poprostu wybierz
-
Turboelita czy Tune-up
Ja robiłem program w Tune-Up i jestem bardzo zadowolony - bo wiedzę mają i nikt na siłę nic nie wmawia. Ilości aut które tamtędy przechodzą chyba mówi samo za siebie A w TurboElicie robiłem hamowanie - porządne chłopaki, ciągle nowe, pomodzone autka się przewijają, zresztą pośledź ich Fejsa. Więc moje pozytywne zdanie masz o dwóch
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie, z okolic Kartuz.. Ale w Trójmieście na ogół codziennie Hmm.. Teraz mam zimówki 16", potem na lato narazie 17", a myślę o 18". Więc pytanie czy bez gwintu da się to ładnie zawsze usadzić. Ktoś mi powiedział/napisał, że biorąc -30/-30 nie stanie i tak równo..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za zaproszenie - z chęcią wpadnę w wolnej chwili jak będę w Gdyni Niestety na Bilstein'a B14 nie mogę sobie pozwolić. A z B12 boję się eksperymentować obniżaniem wartością springów, bo nie wiadomo jak ostatecznie siądzie..